تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

ژوائو نشد، خیز بارسلونا برای شکار ستاره منچستر

اتلتیکو در آخرین روز نقل و انتقالات پیشنهاد انتقال قرضی ژوائو فلیکس به بارسا را رد کرد تا باشگاه کاتالان برای جذب ادینسون کاوانی اقدام کند.

کد خبر: ۱۰۷۰۱۹
۱۹:۳۰ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

بارسلونا منچستر یونایتد

دیدارنیوز - شب گذشته رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشنهاد بارسا به اتلتیکو برای انتقال قرضی ژوائو فلیکس دادند. مهاجم پرتغالی که گران‌ترین بازیکن تاریخ اتلتیکو است، در دو سال گذشته نتوانسته پاسخ توقعات را بدهد، ولی دیه گو سیمئونه همچنان معتقد است او باید حفظ شود و به همین منظور پیشنهاد بارسلونا قاطعانه رد شد.

بارسلونا در نقل و انتقالات امسال ممفیس دیپای، سرخیو آگوئرو و اریک گارسیا را جذب کرده است. امرسون رویال هم از بتیس به خدمت گرفته شد، ولی امروز با ۳۰ میلیون یورو به تاتنهام واگذار می‌شود.

بارسا لیونل مسی را هم از دست داد و هنوز نتوانسته خواسته اصلی رونالد کومان یعنی جذب یک مهاجم جدید را برآورده کند. موندوپورتیوو نوشته است که در باشگاه کاتالان اکنون خوشبین به جذب ادینسون کاوانی هستند و مذاکرات مثبتی بین دو طرف نیز در جریان است.

کاوانی که اخیرا قراردادش را تا ۲۰۲۲ با یونایتد تمدید کرد، با انتقال کریستیانو رونالدو حالا حضورش در ترکیب ثابت را در خطر می‌بیند و به همین دلیل بی میل به جدایی نیست و بارسا را مقصدی مناسب ارزیابی می‌کند.

بارسا اکنون در خط حمله خود ممفیس دیپای، آنتوان گریزمان، مارتین برایثویت، یوسف دمیر، سرخیو آگوئرو، عثمان دمبله و آنسو فاتی را در اختیار دارد. ایلایش موریبا هم با رد پیشنهاد تمدید بارسا و با قراردادی ۱۵ میلیون یورویی راهی لایپزیش خواهد شد.

بارسا تا امشب و با ۴۵ میلیون یوروی حاصل از فروش امرسون و ایلایش،  کار انتقال کاوانی را نهایی می‌کند؟

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر