تیتر امروز

پیش بینی مرگ فرزندان
دومین توله یوز آسیایی تلف شد

پیش بینی مرگ فرزندان "ایران"

تلف شدن دومین یوز متولد شده در اسارات خبر تلخی برای دوست داران و فعالان محیط زیست بود، اما برخی کارشناسان می‌گویند این مرگ‌ها قابل پیش بینی بود.
خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...

تصادف تریلی با ۱۳ خودرو در جاجرود

فرمانده پلیس راه جاجرود از برخورد یک دستگاه تریلی حامل بار گندم با ۱۳ دستگاه خودرو در جاده جاجرود خبر داد.

کد خبر: ۱۰۷۰۰۵
۱۵:۱۴ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

تصادف تریلی در جاجرود

دیدارنیوز ـ سرهنگ علی نیک‌روش فرمانده پلیس راه جاجرود گفت: تریلی حامل بار گندم در محدوده روستای کمرد با ۱۳ دستگاه خودرو برخورد کرد که در این تصادف زنجیره‌ای یک نفر کشته شد و ۳ تن مجروح شدند.

او ادامه داد: راننده تریلی در محدوده کمرد به دلیل ناآشنایی با جاده با ۱۳ خودرو برخورد کرد و به برخی از خودرو‌ها خسارت سنگینی وارد شد.

فرمانده پلیس راه جاجرود افزود: ترافیک سنگین در مسیر ایجاد شده بود و پلیس راهور طی یک ساعت محل حادثه را پاکسازی کرد و مانع از ایجاد ترافیک سنگین در این محدوده شد.

سرهنگ نیک‌روش با بیان اینکه این حادثه در ساعت ۹:۵۰ دقیقه امروز به وقوع پیوست، توضیح داد: بخشی از ترافیک سنگین به دلیل توقف خودرو‌های عبوری ایجاد شده بود و شاهد ترافیک سنگین در مسیر منتهی به محل تصادف بودیم.

منبع: ایرنا
برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی