تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

هندرسون سرانجام با قرمزهای آنفیلد قرارداد جدید بست

کاپیتان لیورپول که در سال‌های گذشته موفق شده بود با هدایت یورگن کلوپ، لیگ قهرمانان اروپا، لیگ برتر انگلستان را کسب کند قراردادش را تمدید کرد.

کد خبر: ۱۰۶۹۹۸
۱۴:۵۵ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

تمدید قرارداد بازیکن لیورپول

دیدارنیوز - به نقل از دیلی میل، جردن هندرسون کاپیتان لیورپول قرارداد جدیدی را امضا کرد که او را تا سال ۲۰۲۵ در آنفیلد نگه می دارد. از قرارداد قبلی بازیکن ملی پوش انگلیس دو سال دیگر باقی مانده بود و این تمدید تا ۳۵ سالگی به طول خواهد انجامید.

هندرسون بعد از تمدید قرارداد گفت: بدیهی است که بسیار مفتخرم که به حضوری که قبلاً در اینجا داشتم ادامه می دهم. من در طول مدت حضورم در اینجا چیزهای زیادی آموخته ام و رشد کرده ام و باید از بسیاری از مردم تشکر کنم. من هر دقیقه آن را دوست دارم، حتی وقتی به روزهای سخت نگاه می کنم، هنوز از بودن در این باشگاه فوتبال لذت می بردم. من می خواهم تا آنجا که ممکن است اینجا باشم، همیشه این را گفته ام.

هندرسون از زمان انتقال ۲۰ میلیون پوندی اش از ساندرلند در سال ۲۰۱۱  یک دهه خدمت به لیورپول را پشت سر گذاشته است. او در ۴۰۰ بازی برای این باشگاه به میدان رفته و از زمان جانشینی استیون جرارد به عنوان کاپیتان شش سال پیش به رشد خود ادامه داده است.

او تیم یورگن کلوپ را به قهرمانی در لیگ قهرمانان و لیگ برتر رساند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر