تیتر امروز

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا
فوتبال گیت (۴۲)

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا

فوتبال گیت عنوان ستونی است به قلم سجاد شجاعی که به متن و حواشی مسابقات فوتبال باشگاهی در ایران می‌پردازد. در این قسمت او به استقبال هفته شانزدهم لیگ برتر رفته است.
آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۷) + فایل صوتی

آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی

رضا قنبری در سی و هفتمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به بازکاوی روابط تاریخی ترکیه و آلمان پرداخته است. روابطی با فراز و نشیب‌های سیاسی بسیار و البته رونق اقتصادی فراوان.

دستگیری ۳۲۰ نفر در طرح اقتدار پلیس پایتخت/ گزارش تصویری

سومین مرحله طرح اقتدار با حضور سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت توسط پلیس امنیت و با همکاری پلیس فتا برگزار گردید.

کد خبر: ۱۰۶۹۸۱
۱۳:۳۸ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

در این مرحله از طرح در حوزه پلیس امنیت ۳۲۰ نفر از اراذل اوباش و مزاحمان نوامیس و نیز اوباشی که سلاح توزیع می‌کردند یا آن دسته از اراذلی که در بحث توزیع مشروبات الکلی فعال بودند همچنین گرداننده مراکز فساد و قمار را دستگیر کردند.از این تعداد دستگیر شدگان ۱۲۸ نفر شامل مزاحمین نوامیس و اراذل اوباشی بود که در فضا‌های عمومی از جمله پارک‌ها و خیابان‌ها به سلب امنیت و آرامش عمومی می‌پرداختند. ۹ نفر از دستگیر شدگان در حین دستگیری با خود سلاح گرم حمل می‌کردند ۱۹ نفر دیگر از این دستگیر شدگان در زمینه توزیع مشروبات الکلی فعالیت داشتند ۵۹ نفر دیگر از این بازداشت شدگان علاوه بر انجام شرارت در فضا‌های حقیقی جز گردانندگان مراکز قمار و فساد بودند.در طرح اقتدار ۸ قبضه سلاح جنگی و ۱۴۸ قبضه سلاح سرد از اراذل اوباش کشف و شناسایی کنیم همچنین ۲۵۸ قبضه شبه سلاح کشف کرده که این نوع سلاح‌ها در ظاهر سلاح هستند و در بعضی از مراکز فساد توسط اراذل اوباش توزیع می‌شوند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر