تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

یک خبر فوق‌العاده بد برای استقلال و پرسپولیس

در خبرهای پنهانی به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اعلام شده است که درخواست ثبت قرارداد با بازیکنان خارجی به دلیل داشتن پرونده‌های متعدد لغو شده است.

کد خبر: ۱۰۶۹۲۶
۰۹:۳۷ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

استقلال و پرسپولیس

دیدارنیوز - استقلال با پرونده استراماچونی مواجه است و باشگاه پرسپولیس هم پرونده منجر به صدور رای دارد. کالدرون. تا زمانی که تکلیف این پرونده‌ها مشخص نشود استقلال و پرسپولیس حق جذب بازیکن خارجی جدید را ندارند.

یکی از رسانه‌ها در این باره می‌نویسد: «یحیی گل‌محمدی در جلسه‌ای با جعفر سمیعی و مجید صدری مدیرعامل و رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درخواست کرد با وجود بدهکار بودن این تیم و داشتن پرونده باز بین‌المللی با فدراسیون فوتبال برای جذب یک بازیکن خارجی مذاکره و موانع موجود در این زمینه برداشته شود.

مدیران پرسپولیس هم به سرمربی سرخ‌پوشان قول پیگیری این موضوع را دادند، اما طبق پیگیری‌های بعمل آمده دبیرکل فدراسیون فوتبال تاکنون نامه‌ای رسمی در این زمینه دریافت نکرده است. این درحالیست که مسئولان پرسپولیس به سرمربی خود قول داده اند تا زمینه جذب بازیکن خارجی را با رایزنی با فدراسیون فوتبال فراهم کنند.»

نکته جالب اینکه سازمان لیگ به صورت شفاهی به هر دو باشگاه اعلام کرده به جای رایزنی با فدراسیون فوتبال به دنبال رایزنی با استراماچونی و کالدرون باشند و پرونده‌هایی که منجر به صدور رای شده را به راه حل نهایی برسانند.

یکی از دستورالعمل‌های مهم جذب بازیکن و مربی خارجی در فصل جدید این است که پرونده‌هایی که علیه تیم‌ها منجر به صدور رای در محاکم ورزشی بین المللی شده است، باید بسته شود. اینکه مطلبات پرداخت یا تفاهمی در پرونده‌ها صورت گیرد.

استقلال و پرسپولیس به زودی وارد مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خواهند شد. البته استقلال بازیکنان خارجی‌اش را جواب کرده است و به نظر می‌رسد خیلی مایل به بکارگیری از بازیکن خارجی نباشد.

منبع: فرادید
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر