تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.

واکنش ام‌باپه بعد از شکست رئال در جذب او

مهاجم فرانسوی و گرانقیمت باشگاه پاری‌سن زرمن پس از آنکه رئال مادرید در جذب او ناکام ماند به این اتفاق واکنش نشان داد.

کد خبر: ۱۰۶۹۲۳
۰۹:۲۸ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

واکنش ام‌باپه بعد از شکست رئال در جذب او

دیدارنیوز -  به نقل از مارکا، رئال مادرید برای جذب ام باپه دوبار به پاری سن ژرمن پیشنهاد داد که هر دو بار باشگاه پاریسی آن را رد کرد.

رئال مادرید تصمیم گرفت که بی خیال جذب ام باپه در تابستان شود و به این ترتیب پیشنهاد دیگری به پاری سن ژرمن نخواهد داد تاجایی که به این باشگاه فرانسوی اعلام کرد که در تابستان سال جاری ام باپه را جذب نخواهد کرد.

ام باپه در شرایط کنونی در اردوی تیم ملی فوتبال فرانسه به سر می برد.

روزنامه مارکا نوشت که وقتی خبر عقب نشینی رئال مادرید از جذب ام باپه به او داده شد این بازیکن اینگونه واکنش نشان داد: من خوب و آرام هستم.

مارکا تاکید کرد که به این ترتیب ام باپه به قرارداد خود با پاری سن ژرمن متعهد خواهد بود و در تابستان این تیم را ترک نخواهد کرد.

ام باپه تا تابستان ۲۰۲۲ با پاری سن ژرمن قرارداد دارد و اگر قراردادش را تمدید نکند باشگاه پاریسی مجبور به فروش او در زمستان خواهد بود.

رئال مادرید برای جذب ام باپه پیشنهاد ۱۷۰ میلیون یورویی به باشگاه پاری سن ژرمن داد اما این باشگاه فرانسوی ۲۲۰ میلیون یورو برای این انتقال می خواست که در نهایت توافقی صورت نگرفت.

منبع: ایسنا
برچسب ها: امباپه
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر