تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.

رقم نهایی و مدت زمان قرارداد مهدی قائدی با شباب الاهلی

اصغر ملکیان عضو هیئت مدیر باشگاه استقلال آخرین وضعیت نقل و انتقالات را در این باشگاه تشریح کرد. وضعیت شیمبا، گابریل پین و فرشید اسماعیلی و نیز رقم و زمان دقیق قرارداد مهدی قائدی از جمله توضیحات اوست.

کد خبر: ۱۰۶۸۹۳
۱۹:۰۴ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

رقم نهایی و مدت زمان قرارداد مهدی قائدی با شباب الاهلی

دیدارنیوز: عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد آخرین وضعیت نقل و انتقالات این تیم صحبت کرد.
 اصغر ملکیان در مورد وضعیت قرارداد شیمبا اظهار داشت: کارهایش در حال انجام است و طی یکی دو روز آینده به ایران می‌آید. قرارداد این بازیکن هم برای او ارسال شده است. زمانی که امضاء شود همه چیز نهایی می‌شود.

وی در مورد وضعیت فرشید اسماعیلی و داریوش شجاعیان و اینکه باشگاه استقلال بیانیه داده که اسماعیلی صددرصد جدا شده است، عنوان کرد: قضیه داریوش شجاعیان، ارسلان مطهری و فرشید اسماعیلی کاملا منتفی است.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا با جذب سلمانی و شیمبا کار نقل و انتقالات استقلال تمام می‌شود یا خیر، گفت: غیر از این‌ها ابوالفضل جلالی هم با ما قرارداد بسته است. یک بازیکن خارجی خوب در پست مهاجم بنا داریم جذب کنیم که درجه یک و فوق حرفه‌ای است.


بیشتر بخوانید: کی‌روش استنلی؛ آخرین شکار پرسپولیس؟


وی در مورد اینکه در مورد رضا قوچان نژاد هم صحبت می‌شود گفت: خیر.

ملکیان در مورد شرایط گابریل پین گفت: قرارداد او ارسال شده و به زودی به تیم ملحق خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مهاجم حرفه‌ای که گفتید جووینکو است یا خیر، تأکید کرد: فعلا نهایی نشده است و بعد از بازی با الهلال رسانه‌ای می‌شود.

ملکیان در مورد رقم قرارداد مهدی قایدی با باشگاه شباب الاهلی امارات اظهار داشت: رقم قرارداد این بازیکن ۱.۸ میلیون دلار بدون آپشن بوده و با آپشن ۲ میلیون دلار شده است. قرارداد این بازیکن با تیم اماراتی ۵ ساله است.

منبع: میزان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر