تیتر امروز

"سرزده" با رئیسی در ۱۰۰ روز

ابراهیم رئیسی امشب گزارش عملکرد صد روزه دولت خود را ارایه خواهد کرد. دولتی که در مهار کرونا موفق بوده اما در مهار تورم، مدیریت بحران محیط زیست و البته تنش در سیاست خارجی چندان درخشان عمل نکرده...

شماره کریستیانو رونالدو در منچستر مشخص شد؟

کریستیانو رونالدو در صورت جدایی دنیل جیمز، پیراهن شماره ۲۱ منچستریونایتد را به تن خواهد کرد.

کد خبر: ۱۰۶۸۷۹
۱۸:۳۰ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

شماره کریستیانو رونالدو در منچستر مشخص شد؟

دیدارنیوز - جمعه گذشته بود که باشگاه منچستریونایتد اعلام کرد با کریستیانو رونالدو بر سر قراردادی دو ساله به توافق رسیده و فوق ستاره پرتغالی به اولدترافورد باز خواهد گشت تا هواداران این باشگاه سورپرایز شوند. رونالدو ابتدا قرار بود راهی سیتی شود، ولی با مداخله به موقع سر الکس فرگوسن و چند ستاره قدیمی یونایتد، نظرش را تغییر داد.

ساعتی پیش نیز اعلام شد که رونالدو تست‌های پزشکی یونایتد را نیز با موفقیت پشت سر گذاشته و دیگر هیچ مانعی بر سر راه امضای رسمی قرارداد نیست.

رونالدو معمولا در تیم هایش شماره ۷ را به تن می‌کند، ولی این شماره در اختیار ادینسون کاوانی است و هنوز مشخص نیست بالاخره به رونالدو چه شماره‌ای تعلق خواهد گرفت.

طبق ادعای اتلتیک و فوتبال اینسایدر، رونالدو ممکن است شماره ۲۱ را در اختیار بگیرد. شماره‌ای که متعلق به دنیل جیمز ستاره ولزی یونایتد است، ولی گفته می‌شود او تا فردا با قراردادی ۳۰ میلیون یورویی به لیدزیونایتد خواهد رفت.

همچنین شماره ۲۸ یونایتد نیز در دسترس است،  شماره‌ای که رونالدو در اسپورتینگ لیسبون به تن داشت. او سال اول حضورش در رئال نیز شماره ۹ را پوشید چرا که ۷ همچنان متعلق به رائول گونزالس بود.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر