تیتر امروز

قضیه نشست بروکسل چیست؟

قضیه نشست بروکسل چیست؟

این روز‌ها تحرکات طرف‌های برجامی افزایش چشمگیری داشته است. هرکدام سعی دارند به نحوی مذاکرات وین را احیا کنند، اما در این میان بحث نشست بروکسل معادلات را پیچیده‌تر از قبل کرده است.
وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!

تزریق دوز دوم واکسن کرونا برای معلمان آغاز شد

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از آغاز تزریق دوز دوم واکسن فرهنگیان خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود ظرف ۱۰ روز آتی (تا ۱۶ شهریور) دوز دوم واکسیناسیون به اتمام برسد.

کد خبر: ۱۰۶۸۷۳
۱۵:۴۵ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

واکسیناسیون معلمان

دیدارنیوز ـ مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: بیش از ۸۰ درصد همکاران ما واکسن خود را در ۴۲۷ مرکز تجمیعی واکسیناسیون فرهنگیان دریافت کردند و حدود ۱۲ درصد هم یا در زمان اعلام سن واکسیناسیون عمومی یا در شهر‌های زیر ۲۰ هزار نفر در مراکز عمومی واکسیناسیون انجام دادند و برخی هم در برگزاری انتخابات مشارکت داشتند که واکسن زده بودند.

وی افزود: بنابراین ۹۲ درصد از فرهنگیان دوز اول واکسن را دریافت کرده‌اند.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه از روز گذشته (۷ شهریور) واکسیناسیون دوز دوم فرهنگیان در سراسر کشور آغاز شد، گفت: با توجه به اینکه روز شنبه جاری طبق بخشنامه‌ای که دکتر رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت به دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ کرده بود، ما هم ابلاغیه‌ای را برای همه استان‌ها فرستادیم. بسیاری استان‌ها، چون دوز اول را زده بودند با همدیگر هماهنگ شده بودند و از روز شنبه دوز دوم را آغاز کردند و پیش‌بینی می‌شود ظرف ۱۰ روز آتی دوز دوم واکسیناسیون به اتمام برسد.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر