تیتر امروز

دفتر بنت: نتانیاهو هدایای دوران نخست وزیری را برگرداند

مشاور حقوقی دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی از بنیامین نتانیاهو و همسرش خواست هدایایی را که طی دوره نخست وزیری‌اش به آن‌ها داده شده، پس بدهند.

کد خبر: ۱۰۶۸۰۹
۱۱:۳۵ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

دفتر بنت: نتانیاهو

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، شلومیت بارنیا فارگو، مشاور حقوقی دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر سابق اسرائیل و همسرش ساره نتانیاهو، باید هدایایی را که در طول دوره نخست وزیری‌اش به آن‌ها داده بودند پس بدهند.

وی افزود: گرفتن این هدایا نقض قانون است چراکه متعلق به دولت هستند و وی باید با پایان دوره نخست وزیری‌اش آن را پس می‌داد اما در مواردی که ارزش هدیه کمتر از ۳۰۰ شکل باشد، نخست وزیر اجازه دارد این هدایا را نزد خود نگه دارد.
به گفته این مشاور نتانیاهو و همسرش ۲۷ هدیه دارند که قیمت آن‌ها بالغ بر ۳۰۰ شکل است و آن را به دولت پس نداده است. ۱۵ هدیه دیگر نیز گرفته‌اند که هنوز درخواست نداده‌اند تا این هدایا را داشته باشند.

وی از نتانیاهو خواست این هدایا را پس بدهد اما نتانیاهو هنوز پاسخی نداده بود. بعد از اینکه این مشاور مستقیما از نتانیاهو درخواست پس دادن هدایا را کرد نتانیاهو در پاسخ به او گفته که تمام هدایایی که در منزل و دفتر نخست وزیر بوده پس داده شده و هدیه دیگری نزد او نیست.

منبع: ایسنا
برچسب ها: نفتالی بنت
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر