تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

نظر پوچتینو درباره حضور مسی و ماندن ام‌باپه

پوچتینو سرمربی آرژانتینی باشگاه پاری‌سن ژرمن بعد از پیروزی در برابر رمس به اولین حضور مسی و همچنین ماندن ام‌باپه در ترکیب تیمش صحبت کرد.

کد خبر: ۱۰۶۷۷۸
۰۹:۱۸ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

پوچتینو مسی ام باپه

دیدارنیوز - به نقل از اکیپ، پاری سن ژرمن در هفته چهارم رقابت های لیگ فرانسه به مصاف رنس رفت و توانست با دو گل به پیروزی دست پیدا کند.

در این بازی برای نخستین بار شاهد حضور مسی بودیم. او در دقیقه 66 به جای نیمار به میدان رفت که البته نه گلی به ثمر رساند و نه پاس گلی داد.

پوچتینو در واکنش به نخستین بازی مسی گفت: مسی عملکرد خوبی داشت اما هنوز از روزهای اوج خود به دور است. او به خوبی تمرین می کند و در این دو هفته تعطیلی لیگ بهتر هم خواهد شد. او به محض ورود به میدان با پاس های خود به تیم آرامش داد.

او ادامه داد: هواداران هر دو تیم به محض ورود مسی به میدان از او استقبال کردند. مسی ستاره بزرگی است و طبیعی است که با چنین استقبالی هم همراه شود. شخصیت او به گونه ای است که روی دیگر بازیکنان هم تاثیر می گذارد.

سرمربی پاری سن ژرمن درباره عملکرد شاگردانش گفت: ما چهارمین پیروزی پیاپی خود را به دست آوردیم و طبیعی است که خوشحال باشیم. هم دروازه خود را بسته نگه داشتیم و همه به پیروزی رسیدیم. این پیروزی به راحتی به دست نیامد چرا که هنوز بعضی از بازیکنان ما آماده نیستند.

پوچتینو درباره جدایی احتمالی ام باپه هم گفت: ام باپه بازیکن ما است و جایی نمی رود. شما به خوبی می دانید که فوتبال پر از شایعات است. ناصر الخلیفی رئیس باشگاه و لئوناردو مدیر ورزشی با صراحت در این زمینه صحبت کردند. ام باپه با ما خواهد بود و من بسیار خوشحالم. او از بهترین های جهان است.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر