تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

۷ راز مهم زندگی تان که هرگز نباید به کسی بگویید

افراد موفق همیشه ناگفته‌هایی را با دیگران دارند که آن‌ها را راز مهم زندگی خود می‌دانند. در این گزارش چند راز مهم که کاملا شخصی است و نباید در مورد آن‌ها با کسی حرف بزنید را یاداوری می‌کنیم.

کد خبر: ۱۰۶۷۷۷
۰۹:۲۰ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

 رازهای مهم زندگی

دیدارنیوز ـ ما انسان‌ها وقتی با فردی صمیمی می‌شویم خط قرمز‌های خود را فراموش می‌کنیم وبه راحتی راز‌ها و مسئله‌های شخصی خود را با دوست مان در میان می‌گذاریم درحالیکه این کار درستی نیست و همیشه باید به خاطر داشت موضوعاتی است که دیگران نباید از آن آگاه شوند پس از این به بعد در گفتگو‌های دوستانه خود حد و حدودی را برای درمیان گذاشتن راز مهم خود رعایت کنید.

 راز های مهم زندگی

مشاجره با همسرتان راز مهمی است که نباید با دیگران بگویید

اتفاقاتی که بین شما و همسرتان رخ می‌دهد

هرگز از خلوت خودتان با همسر چیزی به دوستانتان نگویید، زیرا این روابط حکم راز بین شما و همسرتان است. همیشه خود را جای همسرتان بگذارید و ببینید از نظر شما قابل پسند است که دوستان همسرتان از رابطه بین شما مطلع باشند یا خیر؟

مشاجرات خانوادگی از راز‌های مهم زندگی

انسان‌ها با اولین گروهی که در زندگی برخورد می‌کنند خانواده شان است تا به حال چقدر از خانواده دور بوده اید اگر از دسته افرادی باشید که به خانواده وابستگی نداشته باشید آسیب دیدن به مراتب برای شما سخت‌تر است. چرا افراد در چنین مواقعی بادیگران درد دل میکنند شاید دوستی پیدا کنید که شما را قضاوت نکند وبه حرف شما گوش دهد، اما بعد خودتان پشیمان می‌شوید، چون علاوه بر اینکه همه جا از حرف‌های شما پر است دیگران نیز شروع به قضاوت خانواده تان می‌کند. سعی کنید به جای درد دل با دیگران خودتان را برای کنترل احساسات تان قوی‌تر کنید.

جزئیات زنانگی را به هیچ کس نگویید

بسیاری از خانم‌ها عادت دارند وقتی با هم می‌نشیند از جزئیات زنانگی خود صحبت کنند فکر می‌کنند آزادانه در رابطه با این موضوعات صحبت کردن روشن فکریست پس سعی کنید نه تنها در مورد جزئیات زنانگی خود بلکه در رابطه با بیماری‌های دیگر صحبت نکنید.

نگفتن رمز شخصی به افراد

همیشه هوشیار باشید و از پاسخ به تلفن‌های مشکوک پرهیز کنید، زیرا ممکن است رمز بانکی شما را بگیرند و از شما اخاذی کنند و یا هرگز از سر دوستی رمز خود را به دوستانتان ندهید، چون کاری خارج از عقل است و تضمینی نیست که دوست شما همیشه دوست تان بماند.

شرایط مالی از راز‌های مهم زندگی

 رازهای مهم زندگی

مشکلات و وضعیت مالی شما راز مهمی است

لزومی ندارد کسی از شرایط مالی شما آگاه باشد میزان پس انداز حقوق پولی که به دیگران قرض داده اید بیا گرفته اید جزء موارد شخصی است و نیاز نیست دیگران از آن مطلع باشند، ایده زندگیتان را برای دیگران بازگو نکنید، چون مختص خود شماست و برای زندگی خودتان کارایی دارد بعضی افراد آنقدر باهوش نیستند که متوجه شوند و ممکن است با پیاده کردن آن در زندگی خودشان دچار مشکل شوند.

ترس‌های عمیق

بیشتر افراد برای این باور هستند که صحبت کردن درباره‌ی ترس‌ها و ناراحتی‌ها اوضاع را بدتر میکند درست است، چون حمایت و کمک دیگران موقتی ست پس سعی کنید در مورد ترس هایتان صحبت نکنید بلکه توانایی خود در رویارویی با آن را بالا ببرید.

منبع: نمناک
برچسب ها: سبک زندگی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر