تیتر امروز

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

دیو کرونا عقب نشینی کرده اما هنوز با قدرت پایداری می‌کند و همچنان ده‌ها نفر در روز قربانی می‌گیرد. همزمان سخن از بازگشایی مدارس است. این بازگشایی اگر مدبرانه نباشد، به تعطیلی زودهنگام خواهد انجامید!

گلزنی انصاری‌فرد و پاس گل صیادمنش

دو لژیونر ایرانی در اروپا امشب برای تیم‌شان به میدان رفتند و نمایش قابل قبولی از خود به جا گذاشتند. کریم انصاری‌فرد با گلزنی در یونان برای حضور در تیم ملی اعلام آمادگی کرد.

کد خبر: ۱۰۶۷۶۰
۲۳:۳۲ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۰

گلزنی انصاری‌فرد

 

دیدارنیوز: تیم فوتبال آ اِ ک آتن که احسان حاج‌صفی و کریم انصاری‌فرد در آن عضویت دارند، در ادامه روند آماده‌سازی پیش فصل خود در حضور یکی از دو بازیکن ایرانی‌اش، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب مقابل تیم سوپر لیگی ولوس قرار گرفت.

آ ا ک آتن که کریم انصاری‌فرد را جزو نفرات ذخیره داشت و احسان حاج‌صفی را به دلیل آسیب دیدگی در لیست نفراتش نمی‌دید، در نیمه اول بازی امشب مقابل ولوس با یک گل شکست خورد.

در نیمه دوم این مسابقه تدارکاتی هر دو تیم توانستند ۳ گل به ثمر رسانند که سومین گل آ ا ک آتن را کریم انصاری‌فرد زد، اما گل او مانع از شکست تیمش نشد و آنها ۴ بر ۳ مقابل ولوس بازنده شدند.

انصاری‌فرد در دقیقه ۶۰ دیدار دوستانه امشب برابر ولوس به‌عنوان یار جانشین وارد زمین شد و در دقیقه ۸۶ گل سوم آ ا ک آتن را به ثمر رساند تا آمادگی خود قبل از اضافه شدن به اردوی تیم ملی را نشان بدهد.

اما در ادامه بازی‌های هفته ششم لیگ برتر اوکراین، تیم فوتبال زوریا لوهانسک در حالی که برای نخستین بار طی دیدارهای اخیرش شهاب زاهدی و اللهیار صیادمنش را به‌صورت همزمان جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۲۱ امشب در استادیوم اسلاووتچی آرنا به مصاف تیم رده پنجمی وورسکلا پولتاوا رفت.

زوریا لوهانسک که در تلاش برای کسب پیروزی بود، پس از تساوی نیمه اول، در دقایق ۶۰ و ۶۱ به ترتیب اللهیار صیادمنش و شهاب زاهدی را وارد زمین کرد تا نیروی خط هجومی‌اش تقویت شود و بتواند به برتری خانگی مقابل وورسکلا پولتاوا برسد.

اللهیار صیادمنش که پیش از این در چهار مسابقه لیگ برتر اوکراین به میدان رفته و یک گل به ثمر رسانده بود، در دقیقه ۸۳ بازی امشب به ریموند اووسو پاس داد تا این بازیکن گل برتری زوریا لوهانسک را بزند.

یاران زاهدی و صیادمنش در ادامه روند یک تساوی و یک پیروزی اخیرشان، امشب هم به برتری مقابل وورسکلا پولتاوا دست پیدا کردند تا ۱۰ امتیازی شده و به رده هفتم جدول لیگ برتر اوکراین صعود کنند.

شهاب زاهدی، دیگر مهاجم ایرانی زوریا لوهانسک که هفته گذشته دو گل در لیگ برتر اوکراین و یک گل هم در دیدار اخیرشان در مرحله پلی‌آف لیگ کنفرانس اروپا به ثمر رسانده بود، در دیدار با وورسکلا پولتاوا نتوانست این روند را ادامه دهد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر