تیتر امروز

تساوی جنجالی لیورپول و چلسی در آنفیلد

در حساس‌ترین بازی این هفته لیگ برتر جزیره، دو تیم لیورپول و چلسی در ورزشگاه آنفیلد به مصاف هم رفتند و این جدال جذاب با نتیجه تساوی به پایان رسید.

کد خبر: ۱۰۶۶۲۴
۲۳:۲۲ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

 لیورپول چلسی در آنفیلد

 

دیدارنیوز ـ سرویس ورزشی: امشب در آنفیلد برخورد جذاب و حساس لیورپول و چلسی در شرایطی آغاز شد که افکار تمام آلمانی بر نیمکت دو تیم حکمفرما بود. مواجهه یورگن کلوپ و توماس توخل در قالب داربی قرمز و آبی انگلستان از دیگر جذابیت‌های این مسابقه بود.

بازی حساس هفته سوم لیگ برتر اما دور از جنجال هم نبود و ریس جیمز در دقایق پایانی نیمه نخست از بازی اخراج شد. او البته پایه‌گذار گل تیمش بود جایی که سانتر او را کای هاورتز دیگر آلمانی میدان به گل اول چلسی بدل کرد. لیورپول بازی تهاجمی‌تری از خود به جا گذاشت اما این چلسی بود که با یک دفاع منظم اجازه برتری به میزبان نداد.

بعد از گل چلسی، فشار حملات لیورپول بیشتر هم شد و نهایتا در آخرین لحظات و بعد از اعلام پنالتی از سوی داور، این محمد صلاح بود که توانست ضربه پنالتی را به گل تساوی تبدیل کند. چلسی در نیمه دوم نیز با اخراج جیمز توانست دفاع قدرتمند خود را حفظ کند و در نهایت بازی با نتیجه 1ـ1 به پایان برسد.

در پایان مسابقه این توماس توخل بود که راضی‌تر به نظر می‌آمد و کلوپ با همه هیجان‌هایی که به تیمش داد نتوانست پیروزی را در آغوش بگیرد. 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر