تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.

استفاده متفاوت یحیی از آنالیزور؛ یکی از رمزهای موفقیت پرسپولیس

یکی از عوامل موفقیت یحیی گل محمدی در پرسپولیس را می‌توان استفاده صحیح او از توانایی محمد عسگری آنالیزور پرسپولیس دانست.

کد خبر: ۱۰۶۶۰۱
۱۷:۰۹ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

یحیی گل محمدی آنالیزور پرسپولیس

دیدارنیوز: بازی‌های خوب پدیده به همراه یحیی گل محمدی موجب شد این مربی بار دیگر در تیراس پرسپولیس قرار گیرد. به یاد داریم قبلا روزی که سرمربی پرسپولیس شد در سایه اشک و انتقاد از این تیم جدا شد، اما این بار او را با سلام و صلوات از مشهد آوردند و میلیارد‌ها تومانی که بابت رضایتنامه اش به پدیده دادند.

روز‌های خوب پرسپولیس با یحیی ادامه پیدا کرد و خیلی‌ها گفتند که این تیم، تیم برانکو و کالدرون است، اما صعود به دیدار پایانی لیگ قهرمانان آسیا و هم چنین قهرمانی پنجم به خوبی به همه ثابت کرد یحیی گل محمدی هم در زمره مربیان موفق فوتبال باشگاهی است. همه این‌ها به کنار؛ با یک تیم آماده و ساخته شده هم قهرمانی هنر است.

پرسپولیس در حال تغییر است. یعنی مدت هاست که تغییر کرده. دیگر مرد شماره یک این تیم علیرضا بیرانوند نیست. در نوک خط حمله اثری از مهدی طارمی و علی عیلپور نمی‌بینیم. با احترام به برانکو و کالدرون که باید از دوران حضورشان در جمع سرخپوشان به نیکی یاد کرد باید گفت این تیم پرسپولیس ساخته یحیی گل محمدی است و اگر قهرمان می‌شود به بهانه دانش و مدیریت این مربی است و هر مربی دیگری هم جای یحیی بود ساخت‌های خوب گذشته را خراب نمی‌کرد.

موفقیت در هیچ عرصه‌ای بی دلیل نیست. یکی از دلایل موفقیت یحیی گل محمدی در پرسپولیس اهمیت و احترامی است که او به آنالیزور خود می‌گذارد. محمد عسگری. یحیی گل محمدی از این مربی جوان روی نیمکت بهره می‌برد در حالی که در خیلی از تیم‌های لیگ برتری جای آنالیزور روی سکوهاست و شاید هم دور دست ها! یحیی گل محمدی از آنالیزور به عنوان مربی - آنالیزور بهره می‌برد، اما دیگر مربیان از آنالیزور به عنوان ویدئو آنالیزور استفاده می‌کنند. به واقع یحیی از آنالیزور خود می‌خواهد در جریان بازی بازیخوانی کند و به او تجزیه و تحلیل بدهد، اما دیگر مربیان به این قانع اند که آنالیزور در جریان هفته فقط فیلم‌ها را برش بزند و فیلمی از حریف برای نشست تئوری اول هفته یا پایان هفته آماده کند.

نشستن محمد عسگری روی نیمکت پرسپولیس با این همه پیشکسوتی که پرسپولیس دارد نشان از اهمیت یحیی گل محمدی به آنالیزور است و اینکه هر کس را بهر کاری ساخته اند. از همه مهمتر؛ مگر می‌شود کسی که تیم حریف را تجزیه و تحلیل می‌کند و برای پیروزی راهکار ارایه می‌دهد روی نیمکت ننشیند و جایگاه مهمی روی نیمکت نداشته باشد؟

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر