تیتر امروز

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!
موج سرما در ایران ادامه دارد

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!

بی شک کلمات خشکسالی و ترسالی را زیاد شنیدید به ویژه در سال های اخیر که کل دنیا به ویژه در ایران با پدیده خشکسالی دست و پنجه نرم می کند و حالا بارش برف و باران برخی را خوشحال کرده و برخی را ناراحت.

احتمال پیوست گوچی به پرسپولیس وجود دارد؟

پرسپولیس در خط حمله با کمبود بازیکن مواجه است و رضا قوچان نژاد می‌تواند این مشکل را حل کند. آیا این بار شانسی برای بازی گوچی در یک تیم ایرانی وجود دارد؟

کد خبر: ۱۰۶۵۷۶
۱۵:۱۹ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

احتمال پیوست گوچی به پرسپولیس وجود دارد؟

دیدارنیوز - رفتن شهریار مغانلو از پرسپولیس معادلات در خط حمله این تیم را به هم زده است. درست است که پرسپولیس مهاجم توانمند دیگری به اسم عیسی آل کثیر دارد، ولی به نظر می‌رسد یحیی گل محمدی در کنار او نیاز به مهاجم دیگری دارد تا رقابت‌های پیش رو موفق شوند.

 اگرچه مهدی عبدی مهاجم جوان پرسپولیس هم توانسته شایستگی هایش را به نمایش بگذارد، ولی دو مورد جوانی و البته سینوسی بودن عملکردش در ترکیب پرسپولیس باعث شده تا یحیی گل محمدی به فکر خرید مهاجم تازه‌ای باشد. مذاکره با سجاد شهباززاده و امین قاسمی نژاد در همین راستا صورت گرفت که هر دو نتیجه‌ای دربر نداشت.

پرسپولیس اگرچه به تازگی موفق شده رضا اسدی، هافبک باشگاه سنت پولتن اتریش را به خدمت بگیرد تا جای خالی احمد نوراللهی را پر کند، ولی به نظر می‌رسد بمب اصلی این باشگاه هنوز منفجر نشده است! درست است که بسیاری از رضا اسدی به عنوان بمب مدنظر یحیی گل محمدی یاد می‌کنند، ولی هنوز جا برای ورود یک ستاره دیگر باز است!

به گزارش فرارو، از شواهد و قراین اینطور برمی آید که پرسپولیس مشغول مذاکره با رضا قوچان نژاد مهاجم سابق تیم ملی ایران است. «گوچی» که دو فصل ناموفق در زووله در فوتبال هلند داشته قراردادش با این باشگاه را تمام شده می‌داند و مشغول مذاکره با تیمی جدید برای فصل پیش رو است. برخلاف سال‌های قبل، این بار قوچان نژاد برای حضور در ایران تمایل بیشتری دارد و شایعه شده که مذاکرات اولیه‌ای هم با تیم‌های ایرانی داشته است.

مشکل در این بین، اما همچنان پابرجاست. در واقع دو موضوع بر سر راه انتقال او به پرسپولیس وجود دارد؛ موضوعاتی که تایید شده نیستند و بیشتر شبیه به شایعه است. اولی خواست همسر رضا قوچان نژاد است. شایعه شده او علاقه‌ای به بازگشت به ایران ندارد و از همین رو مانع مذاکره جدی همسرش با باشگاه‌های ایرانی می‌شود. مورد دوم، اما موضوع جدی تری است: پول. رضا قوچان نژاد بازیکن ارزان قیمتی نیست و با سقف قراردادی که پرسپولیسی‌ها درنظر گرفته اند بعید است حتی به نزدیکی‌های قوچان نژاد برسند، ولی در این بین مورد جدیدی رو شده و عنوان می‌شود یکی از هواداران متمول پرسپولیس که خارج از ایران زندگی می‌کند وعده داده در صورت نیاز برای خرید بازیکن به این باشگاه کمک می‌کند. پس اگر شایعه اول درباره رضا قوچان نژاد صحت نداشته باشد مساله مالی قابل حل برای طرفین خواهد بود.

به گزارش فرارو، قوچان نژاد البته پیش‌تر هم گزینه پرسپولیسی‌ها بوده، ولی هر بار ورودش به ایران به بهانه‌ای لغو شده است. حالا که او بدون تیم مانده و پرسپولیس هم به شدت به دنبال خریدن مهاجمی ۶ دانگ است شاید وقت آن رسیده تا بمب اصلی پرسپولیسی‌ها در بازار نقل و انتقالات منفجر شود!

منبع: فرادید
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر