تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

رضا کیانیان با نمایش «پدر» به صحنه می‌رود

رضا کیانیان بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون در نمایش «پدر» به تهیه کنندگی محمد قدس همکاری می‌کند. این نمایش پس از آرام شدن شرایط شیوع ویروس کرونا به روی صحنه می‌رود.

کد خبر: ۱۰۶۵۷۵
۱۵:۲۸ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

رضا کیانیان در نمایش پدر

دیدارنیوز ـ به نقل از روابط عمومی کمپانی فیلم و هنر‌های اجرایی ویرگول، آروند دشت آرای نویسنده و کارگردان تئاتر، پس از تجربه همکاری با رضا کیانیان در نمایش بداهه بار دیگر قصد دارد با این بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون در نمایش «پدر» به تهیه کنندگی محمد قدس همکاری کند.

تمرین‌های این اثر آغاز شده است و پس مراحل دریافت مجوز از شورای نظارت و ارزشیابی اداره کل هنر‌های نمایشی روی صحنه می‌رود. همچنین قرار است اجرای این نمایش پس از آرام شدن شرایط شیوع ویروس کرونا انجام شود.

نمایشنامه «پدر» نوشته‌ی فلوریان زلر است که در سال ۲۰۲۰ فیلم آن ساخته شد و دو جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد برای آنتونی هاپکینز و بهترین فیلنامه اقتباسی برای کارگردان آن‎ زلر به دست آورد.

رضا کیانیان در چند سال گذشته در نمایش‌های «مردی برای تمام فصول» به کارگردانی بهمن فرمان آرا، «حرفه‌ای» به کارگردانی خودش، «بداهه» کار آروند دشت آرای و ... بازی کرده است. او سال ۹۸ قرار بود در نمایش «دکتر نون» کار هادی مرزبان نیز بازی کند که تمرین این نمایش زمستان همان سال متوقف شد و بعد از آن نیز، این همکاری میسر نشد.

برچسب ها: تئاتر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر