تیتر امروز

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۶)

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با دیدار برای رصد اخبار روزانه همراه باشید.
رکورد‌های جالب توپ طلا!
یک روز مانده تا اهدای «بالون دُر»

رکورد‌های جالب توپ طلا!

یکی از بزرگ‌ترین رویا‌های بازیکنان فوتبال در جهان به دست آوردن توپ طلا و عنوان بهترین بازیکن سال است. در فاصله کوتاهی تا معرفی بازیکن برتر امسال، نگاهی به رکورد‌های این جایزه انداخته‌ایم.

سه گزینه یحیی برای خط حمله پرسپولیس

گفته می‌شود که امیر ارسلان مطهری، شیخ دیاباته و استنلی کیروش سه گزینه یحیی گل محمدی برای تقویت خط حمله پرسپولیس است.

کد خبر: ۱۰۶۴۸۸
۰۹:۱۷ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

سه گزینه یحیی برای خط حمله پرسپولیس

دیدارنیوز - یحیی گل محمدی هنوز موفق نشده جانشین شهریار مغانلو در پرسپولیس را پیدا کند. او نظر مساعدی روی سجاد شهباززاده و امین قاسمی نژاد به عنوان مهاجم جدید پرسپولیس داشت که هر کدام به دلیلی ممکن نشد.

شهباززاده قراردادش را با سپاهان تمدید کرد و امین قاسمی نژاد هم به استقلال رفت. حالا شایعه شده که پرسپولیس ممکن است حامد پاکدل مهاجم فصل پیش آلومینیوم اراک را به خدمت بگیرد. در این بین، اما شایعه جذاب تری هم به راه افتاده که خبر می‌دهد ۲ مهاجم فصل پیش استقلال به یحیی گل محمدی پیشنهاد داده شده اند، ولی او آن‌ها را رد کرده است.

آنطور که روزنامه گل نوشته در واقع ۳ مهاجم جدید به یحیی گل محمدی پیشنهاد شده اند که ۲ تایش استقلالی است: ارسلان مطهری، شیخ دیاباته و استنلی کی روش. طبق گزارش نوشته شده، یحیی گل محمدی، اما دست رد به سینه این ۳ مهاجم زده و گفته جایی در برنامه هایش نخواهند داشت.

منبع: فرارو
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر