تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

پرسپولیس و ماموریت باقیمانده در نقل و انتقالات: خرید مهاجم!

باشگاه پرسپولیس اگرچه در فصل نقل و انتقالات به خوبی سپاهان و استقلال عمل نکرد اما بازیکنانی را در پست‌های مختلف جذب کرد اما جای خالی یک مهاجم کلاسیک در خریدهای باشگاه تهرانی مشهود است.

کد خبر: ۱۰۶۴۷۲
۲۱:۴۳ - ۰۵ شهريور ۱۴۰۰

یحیی گل محمدی خرید مهاجم

دیدارنیوز: پرسپولیسی‌ها با خرید رضا اسدی جالی خالی نورالهی را پر کردند و پیش از آن با خرید علیرضا ابراهیمی و علی نعمتی خط دفاع خود را سر و سامان داده بودند، اما ...

پرسپولیس درون دروازه لک و رادو را دارد و با هر دو به توافق رسیده است و در خط دفاع با جذب نعمتی و ابراهیمی به خواسته‌هایش رسید.

مهم‌ترین چالش پرسپولیس پر کردن جای نورالهی و مغانلو بود که در این خصوص نام بازیکنان زیادی مطرح شد. در نهایت رضا اسدی به پرسپولیس پیوست تا در کنار رضا دهقانی خرید‌های پرسپولیس در خط میانی باشند.

حالا پرسپولیس فقط در خط حمله اقدام مناسبی نداشته و آخرین هدف پرسپولیسی‌ها جذب یک مهاجم است.

پرسپولیس در خط حمله خود گزینه‌های قابل اعتمادی دارد و با وجود عبدی، آل کثیر، عالیشاه و حتی وحیدی امیری شاید نیازی به جذب مهاجم نداشته باشد، اما تجربه تلخ کمبود بازیکن در فینال لیگ قهرمانان سال ۲۰۲۰ یحیی را نگران کرده و نمی‌خواهد در هیچ پستی کمبود بازیکن داشته باشد تا رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را به واقعیت تبدیل کند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر