تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

شکوری: در حال تلاش برای پرداخت بدهی کالدرون هستیم/ هیچ پرونده باز داخلی نداریم

مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت تمام پرونده های داخلی این باشگاه بسته شده و اعضای هیات مدیره در تلاش برای پرداخت بدهی کالدرون هستند.

کد خبر: ۱۰۶۴۶۴
۱۵:۴۰ - ۰۵ شهريور ۱۴۰۰

شکوری: در حال تلاش برای پرداخت بدهی کالدرون هستیم/ هیچ پرونده باز داخلی نداریم

 

دیدارنیوز ـ ابراهیم شکوری، مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در نشست خبری پس از عقد قرارداد با رضا اسدی حضور یافت و در گفتگو با خبرنگاران در خصوص وضعیت پرونده های باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: هم اکنون در حال تلاش برای فراهم کردن مطالبات گابریل کالدرون هستیم. در حال حاضر هیچ پرونده داخلی نداریم و تمام پرونده هایی که ممکن بود برای پرسپولیس مشکل ساز شود درصدد بسته شدن قرار دارند و اعضای هیات مدیره باشگاه، به خصوص مجید صدری در تلاش برای فراهم کردن مطالبات کالدرون هستند.

وی افزود: زمانی پرسپولیس آنقدر درگیر پرونده های داخلی و خارجی بود که ما حتی نمیتوانستیم تصور کنیم روزی فرا برسد که باشگاه هیچ گونه بدهی مالی نداشته باشد.

شکوری درخصوص نقل و انتقالات پرسپولیس تا به اینجای کار اظهار داشت: ما تاکنون در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشتیم و با احتساب تمدیدی ها، موفق شدیم بازیکنان زیادی را جذب کنیم.

وی در پایان در پاسخ به سوال خبرنگار فوتبالی مبنی بر درخواست کریم باقری برای افزایش مبلغ قرارداد اعضای تدارکات و ماساژورهای پرسپولیس خاطرنشان کرد: افزایش مبلغ قراردادها برای افراد مذکور اعمال شده است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر