تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!

شکوری: در حال تلاش برای پرداخت بدهی کالدرون هستیم/ هیچ پرونده باز داخلی نداریم

مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت تمام پرونده های داخلی این باشگاه بسته شده و اعضای هیات مدیره در تلاش برای پرداخت بدهی کالدرون هستند.

کد خبر: ۱۰۶۴۶۴
۱۵:۴۰ - ۰۵ شهريور ۱۴۰۰

شکوری: در حال تلاش برای پرداخت بدهی کالدرون هستیم/ هیچ پرونده باز داخلی نداریم

 

دیدارنیوز ـ ابراهیم شکوری، مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در نشست خبری پس از عقد قرارداد با رضا اسدی حضور یافت و در گفتگو با خبرنگاران در خصوص وضعیت پرونده های باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: هم اکنون در حال تلاش برای فراهم کردن مطالبات گابریل کالدرون هستیم. در حال حاضر هیچ پرونده داخلی نداریم و تمام پرونده هایی که ممکن بود برای پرسپولیس مشکل ساز شود درصدد بسته شدن قرار دارند و اعضای هیات مدیره باشگاه، به خصوص مجید صدری در تلاش برای فراهم کردن مطالبات کالدرون هستند.

وی افزود: زمانی پرسپولیس آنقدر درگیر پرونده های داخلی و خارجی بود که ما حتی نمیتوانستیم تصور کنیم روزی فرا برسد که باشگاه هیچ گونه بدهی مالی نداشته باشد.

شکوری درخصوص نقل و انتقالات پرسپولیس تا به اینجای کار اظهار داشت: ما تاکنون در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشتیم و با احتساب تمدیدی ها، موفق شدیم بازیکنان زیادی را جذب کنیم.

وی در پایان در پاسخ به سوال خبرنگار فوتبالی مبنی بر درخواست کریم باقری برای افزایش مبلغ قرارداد اعضای تدارکات و ماساژورهای پرسپولیس خاطرنشان کرد: افزایش مبلغ قراردادها برای افراد مذکور اعمال شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر