تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

بمب نقل و انتقالات؛ انتقال جنجالی بازیکن استقلال به پرسپولیس

مسعود ریگی هافبک خوش اخلاق استقلال در آستانه جدایی از استقلال قرار دارد.

کد خبر: ۱۰۶۴۳۰
۱۱:۴۸ - ۰۵ شهريور ۱۴۰۰

بمب نقل و انتقالات؛ انتقال جنجالی بازیکن استقلال به پرسپولیس

 

دیدارنیوز ـ این احتمال وجود دارد که باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تابستانی مسعود ریگی را به خدمت بگیرد.  هافبک میانی تیم استقلال که هنوز با این تیم توافق نکرده، بیشتر از قبل مورد توجه پرسپولیس قرار دارد و احتمال این انتقال جنجالی روز به روز بیشتر می‌شود.
 
با اینکه ریگی بیشترین تعداد و دقایق بازی را هم در بین هافبک‌های استقلال به خود اختصاص داده بود، تاکنون هیچ خبری از مذاکره باشگاه استقلال با وی یا مدیر برنامه‌اش مخابره نشده و این در حالی است که با توجه به اتمام قراردادش، دیگر تیم‌ها هم این امکان را دارند که برای جذب او اقدام کنند.
 
پرسپولیس یکی از تیم‌هایی است که به جذب این بازیکن تمایل دارد و از اولین روز نقل و انتقالات هم اقداماتی در این زمینه صورت داده بود. با این وجود هنوز هیچ خبر رسمی در خصوص مسعود ریگی که یکی از مهم‌ترین بازیکنان فصل گذشته استقلال بود، مخابره نشده است.
 
باشگاه پرسپولیس بعد از جدایی احمد نوراللهی هنوز نتوانسته در خط هافبک، بازیکنی را به خدمت بگیرد و به همین علت این احتمال وجود دارد سرخپوشان پایتخت با جدیت بیشتری به سراغ مسعود ریگی هافبک استقلال بروند تا او را جذب کنند.  
 
پیشنهاد پرسپولیس برای ریگی همچنان پابرجاست اگر استقلالی‌ها برای تمدید با او تعلل کنند، ممکن است بازیکن آرام استقلال تبدیل به یکی از جنجالی‌ترین انتقال های فصل تبدیل شود.
 
گفته می‌شود مسعود ریگی هافبک استقلال از تیم سپاهان هم پیشنهاد دارد. باید دید این بازیکن برای فصل آینده با کدام تیم به توافق می‌رسد؟  
 
تیم فوتبال پرسپولیس تاکنون علیرضا ابراهیمی، رضا دهقانی و علی نعمتی را به خدمت گرفته است و مذاکراتی با رضا اسدی و امین قاسمی نژاد انجام داده است تا لیست نفرات خود را برای فصل آینده تکمیل کند. 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر