تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

مهاجم ملی پوش در راه برگشت به استقلال؟

امکان اینکه مطهری ،مهاجم آبی پوشان که به تازگی ملی پوش شده به تیم استقلال بازگردد قوت گرفته است.

کد خبر: ۱۰۶۴۲۵
۱۱:۲۸ - ۰۵ شهريور ۱۴۰۰

 

مهاجم ملی پوش در راه برگشت به استقلال

 

 دیدارنیوز: تا قبل از اتمام فصل گذشته لیگ برتر، کمتر هوادار استقلال می‌توانست پیش بینی کند که تمدید قرارداد با ارسلان مطهری به درازا کشیده و دارای پیچیدگی‌های خاص خودش شود. اما حالا مطهری یکی از دو بازیکنی است که در لیست بازیکنان مورد نیاز مجیدی قرار دارد و هنوز قراردادش تمدید نشده است.

مطهری که به اردوی تیم ملی هم دعوت شده است، دو بار با مسئولان باشگاه نشست داشته و با وجود پیشرفت‌هایی که در این نشست‌ها وجود داشته، اما توافق نهایی حاصل نشده تا در خصوص بازگشت وی به استقلال ابهاماتی ایجاد شود.

پیگیری‌های خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت مطهری مشخص کرد با تلطیف شرایط بین این بازیکن و باشگاه، احتمال اینکه توافق نهایی بین مطهری و استقلال حاصل شده و این مهاجم باتجربه هم قراردادش را با آبی‌ها تمدید کند قوت گرفته است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر