تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!

فرهاد پشیمان شد؛ قاسمی‌نژاد در دو راهی استقلال یا پرسپولیس

با وجود آن که فرهاد مجیدی دو روز قبل اعلام کرد که علاقه‌ای به جذب امین قاسمی نژاد ندارد، شنیده‌ها حکایت از آن دارد که بعد از صدور رضایتنامه قاسمی نژاد و مذاکرات پرسپولیس با او، مجیدی مجددا خواستار جذب این بازیکن شده است.

کد خبر: ۱۰۶۳۹۳
۱۸:۱۳ - ۰۴ شهريور ۱۴۰۰

قاسمی نژاد استقلال پرسپولیس

دیدارنیوز: باوجود آنکه فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال در مصاحبه دو روز قبل خود اعلام کرده بود که امین قاسمی‌نژاد را نمی‌خواهد، اما گویا پیش از مصاحبه به سرمربی استقلال اطلاع داده بودند که قاسمی‌نژاد مشکل رضایت‌نامه دارد و ممکن است مشکلات نیم‌فصل پارسال تکرار شود، اما وقتی که دیروز خبر رسید، قاسمی‌نژاد به صورت رسمی رضایت‌نامه‌اش را از باشگاه پدیده دریافت کرده همه‌چیز تغییر کرد.

با انتشار این خبر بلافاصله مذاکرات باشگاه استقلال با قاسمی‌نژاد تا نیمه شب ادامه داشته است و باتوجه به اینکه این بازیکن علاقه خودش را برای پیوستن به تیم استقلال عنوان کرده بود، این باشگاه امیدوار به جذب اوست.

پرسپولیس و گل گهر سیرجان هم خواهان قاسمی‌نژاد شده‌اند و به همین سبب خبرنگاران حوزه پرسپولیس هم منتظر حضور او در باشگاه هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر