تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

دو مربی جدید به تیم ملی اضافه شدند

در حالی که تیم ملی ایران خود را برای یک اردوی کوتاه آماده می‌کند، مهرداد و خانبان و اصغر قربانعلی پور به عنوان دو عضو جدید کادر فنی تیم ملی معرفی شدند.

کد خبر: ۱۰۶۳۲۶
۲۳:۱۴ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

دو مربی جدید به تیم ملی اضافه شدند

 

دیدارنیوز: تیم ملی فوتبال ایران از امروز تمرینات خود را برای آغاز دور تازه‌ای از فعالیت‌ها، برای حضور در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر آغاز کرد. این فعالیت در پیش زمینه‌ای از اردوی نهایی تیم ملی است که سه روز پیش از بازی مقابل سوریه با حضور لژیونرهای منتخب فوتبال ایران برگزار می‌شود.

امروز و در شرایطی که ملی پوشان دعوت شده به مینی کمپ برای تست کرونا و استقرار در اتاق‌های خود در هتل المپیک به غرب تهران آمده بودند یکی،دو چهره آشنا نیز توجه خبرنگاران را به خود جلب کرد. مهرداد خانبان مربی پرسپولیس و آنالیزور سابق تیم ملی در دوره کارلوس کی‌روش و اصغر قربانعلی پور مربی بدنساز سابق استقلال و مربی تیم‌هایی مثل سایپا و پدیده که قبلا در ملوان با اسکوچیچ سابقه همکاری داشته اما خانبان درحالی دوباره به تیم ملی بازمی‌گردد که با مربیان خارجی مختلفی در فوتبال ایران همکاری داشته است.

با حضور این دو چهره در سمت‌های مختلف نفرات کادرفنی تیم ملی برای آغاز جدی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا تکمیل شد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر