تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

حضور بازیگر گامبی وزیر در بازسازی نوسفراتو

آنیا تیلور-جوی، بازیگری که با سریال «گامبی وزیر» سر زبان‌ها افتاد در مصاحبه با لس‌آنجلس تایمز گفت که قرار است در بازسازی فیلم «نوسفراتو» بازی کند. کارگردانی این فیلم را رابرت اگرز بر عهده دارد که تیلور-جوی سال ۲۰۱۵ در فیلم «جادوگر» او بازی کرد.

کد خبر: ۱۰۶۳۱۹
۱۸:۰۷ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

تیلور جوی در بازسازی نوسفراتو

دیدارنیوز ـ بازسازی فیلم ترسناک نوسفراتو توسط کارگردان فیلم فانوس دریایی «رابرت اگرز» و با بازی آنیا تیلور جوی ساخته می‌شود.

این کارگردان همان سال عنوان کرده بود که فیلم «نوسفراتو» را بازسازی می‌کند. اگرز بعد از این به سراغ ساخت فیلم «فانوس دریایی» رفت که در آن «رابرت پتینسون» و «ویلم دافو» بازی کردند. نقش تیلور-جوی در این فیلم نامعلوم است و هنوز دیگر بازیگرانی که در این فیلم بازی می‌کنند مشخص نیستند.

تیلور-جوی به‌تازگی به «منو» به کارگردانی «مارک مایلود» پیوسته و به‌زودی در پیش‌درآمد «مکس دیوانه: جاده خشم» به کارگردانی «جورج میلر» مقابل دوربین می‌رود.

او در این مصاحبه گفته است که نقش‌های خیلی خوبی به او پیشنهاد می‌شود که نمی‌تواند آن‌ها را رد کند. برای همین باید آن‌ها را بپذیرم و تمام تلاشم را بکنم.

فیلم «نوسفراتو» را بازسازی «دراکولا» معرفی می‌کنند که در سال ۱۹۲۲ ساخته شد. بعد‌ها از این فیلم بازسازی دیگری تحت عنوان «نوسفراتو خون‌آشام» ساخته شد.

منبع: تسنیم
برچسب ها: سینمای جهان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر