تیتر امروز

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

حضور بازیگر گامبی وزیر در بازسازی نوسفراتو

آنیا تیلور-جوی، بازیگری که با سریال «گامبی وزیر» سر زبان‌ها افتاد در مصاحبه با لس‌آنجلس تایمز گفت که قرار است در بازسازی فیلم «نوسفراتو» بازی کند. کارگردانی این فیلم را رابرت اگرز بر عهده دارد که تیلور-جوی سال ۲۰۱۵ در فیلم «جادوگر» او بازی کرد.

کد خبر: ۱۰۶۳۱۹
۱۸:۰۷ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

تیلور جوی در بازسازی نوسفراتو

دیدارنیوز ـ بازسازی فیلم ترسناک نوسفراتو توسط کارگردان فیلم فانوس دریایی «رابرت اگرز» و با بازی آنیا تیلور جوی ساخته می‌شود.

این کارگردان همان سال عنوان کرده بود که فیلم «نوسفراتو» را بازسازی می‌کند. اگرز بعد از این به سراغ ساخت فیلم «فانوس دریایی» رفت که در آن «رابرت پتینسون» و «ویلم دافو» بازی کردند. نقش تیلور-جوی در این فیلم نامعلوم است و هنوز دیگر بازیگرانی که در این فیلم بازی می‌کنند مشخص نیستند.

تیلور-جوی به‌تازگی به «منو» به کارگردانی «مارک مایلود» پیوسته و به‌زودی در پیش‌درآمد «مکس دیوانه: جاده خشم» به کارگردانی «جورج میلر» مقابل دوربین می‌رود.

او در این مصاحبه گفته است که نقش‌های خیلی خوبی به او پیشنهاد می‌شود که نمی‌تواند آن‌ها را رد کند. برای همین باید آن‌ها را بپذیرم و تمام تلاشم را بکنم.

فیلم «نوسفراتو» را بازسازی «دراکولا» معرفی می‌کنند که در سال ۱۹۲۲ ساخته شد. بعد‌ها از این فیلم بازسازی دیگری تحت عنوان «نوسفراتو خون‌آشام» ساخته شد.

منبع: تسنیم
برچسب ها: سینمای جهان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر