تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.

حضور جیک جیلنهال در اقتباس سینمایی ترانه آبلیوین

جیک جیلنهال، بازیگر نامزد اسکار به عنوان تهیه‌کننده و بازیگر در اقتباس سینمایی از مجموعه رمان‌های مصور مشهور «ترانه آبلیوین» حضور خواهد داشت.

کد خبر: ۱۰۶۲۹۸
۱۶:۴۹ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

جیک جیلنهال و سینمایی ترانه آبلیوین

دیدارنیوز ـ کمپانی «نیو ریپابلیک پیکچرز» از کسب حق اقتباس سینمایی این مجموعه خبر داد. مجموعه رمان‌های «ترانه آبلیوین» اثر «رابرت کرکمن» و «لورنزو دفلیسی» که نخستین‌بار در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، داستان شخصیتی به نام «نیتان کول» را روایت می‌کند. «نیتان» پس از گذشت یک دهه از ناپدیدشدن ناگهانی ۳۰۰هزار نفر از شهروندان «ابلیوین» در «فیلادلفیا» و ناکام ماندن تلاش دولت برای پیدا کردن آن‌ها، هنوز به دنبال کشف بازماندگان است.

شرکت «ناین استوریز» متعلق به «جیک جیلنهال» به همراه «ریوا مارکر»، «کرکمن» و چند تن دیگر تهیه‌کنندگی این پروژه را برعهده خواهد داشت.

«کرکمن» از نویسندگان «مردگان متحرک»، «شکست‌ناپذیر» و برخی از کتاب‌های مصور مارول همچون «مردان ایکس» بوده است.

از پروژه‌های پیش رو «جیلنهال» به بازی در «آمبولانس» ساخته جدید «مایکل بی» برای «یونیورسال» و «گناهکار» ساخته «آنتوان فوکوآ» برای «نتفلیکس» می‌توان اشاره کرد.

برچسب ها: سینمای جهان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر