تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

محرابیان: طوری برنامه ریزی می‌کنیم که مشکل آب و برق نداشته باشیم

وزیر پیشنهادی نیرو دولت سیزدهم گفت: در برنامه‌ام حصول اطمینان از تأمین آب و برق پایدار و ارتقای حکمرانی آب با مبانی عدالت، شفافیت، قانون‌مداری مورد توجه خواهد بود.

کد خبر: ۱۰۶۲۸۱
۱۵:۲۵ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

محرابیان: طوری برنامه ریزی می‌کنیم که مشکل آب و برق نداشته باشیم

دیدارنیوز - علی اکبر محرابیان در جلسه علنی نوبت عصر امروز(چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در دفاع از برنامه هایش برای تصدی وزارت نیرو گفت: ما مکلف هستیم علاوه بر جبران عقب ماندگی‌ها طوری برنامه ریزی کنیم که در یک افق بلند مدت، مشکل آب و برق نداشته باشیم.

وی با بیان اینکه باید کارگاهی به وسعت ایران برای ساختن آن بنا کنیم، گفت: در برنامه‌ام حصول اطمینان از تأمین آب و برق پایدار، ارتقای حکمرانی آب با مبانی عدالت، شفافیت، قامون مداری و با توجه به مناطق محروم، ارتقاء سطح پژوهش و فناوری، بهبود محیط کسب و کار در صنعت آب و برق از طریق مردمی سازی اقتصاد مورد توجه خواهد بود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: کابینه رئیسی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر