تیتر امروز

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...
خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!
فوتبال گیت (۲۶) + فایل صوتی

خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!

به عنوان مقدمه‌ای بر شروع لیگ برتر فوتبال ایران سجاد شجاعی در یادداشت‌های کوتاهی به مرور وضعیت تیم‌های مدعی در آستانه لیگ پرداخته است. فوتبال گیت این فصل با استقلال آغاز شده است!
کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!
نگاهی به دو ماجرای مختلف در مورد حضور اجتماعی زنان

کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!

پلیس از استخدام و به کار گیری کارآگاهان زن خبر داده است. همزمان گره عجیب راندن موتور سیکلت توسط زنان ایرانی باز نشده است. حالا سوال این جاست که آیا کارآگاهان زن ایرانی حق راندن موتور سیکلت دارند...

نماینده مجلس: قالیباف معلم مدرسه است

نماینده مردم بجنورد در مجلس نسبت به حفظ نظم مجلس شورای اسلامی تذکر داد و خطاب به قالیباف گفت: شما از باب معلمی در اداره مدرسه با دانش آموان شلوغ مواجه می‌شوید. این موضوع باعث زیر سوال بردن مجلس می‌شود.

کد خبر: ۱۰۶۲۶۷
۱۴:۲۰ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

نماینده مجلس: قالیباف معلم مدرسه است

دیدارنیوز - محمد وحیدی در جلسه علنی نوبت صبح امروز(چهارشنبه) در تذکر آئین نامه‌ای اظهار کرد: رهبری توصیه کردند که در معرفی کابینه بررسی با سرعت و دقت صورت گیرد. خدا را شاکریم که دست لابی‌ها از مجلس کوتاه شد و جلسات کمیسیون به خوبی برگزار شد. 

نماینده مردم بجنورد در مجلس با استناد به ماده ۲۲ آئین نامه داخلی مجلس گفت: حفظ انتظام مجلس و شأن و اقتدار نمایندگان از مهم‌ترین مسائل مربوط به مجلس و جایگاه نمایندگی است. بسیاری از نمایندگان در موافقت یا مخالفت صحبت می کنند، گاهی اسامی افرادی را می‌برند و حرف‌هایی می‌زنند که در شأن نمایندگان نیست. 

وی همچنین به مسئله حضور پراکنده نمایندگان در صحن علنی اشاره کرد و خطاب به قالیباف گفت: شما مدیر قوی هستید اما گاها مردم شاهد بی نظمی در صحن علنی هستند. شما از باب معلمی در اداره مدرسه با دانش آموان شلوغ‌کار مواجه می‌شوید. این موضوع باعث زیر سوال بردن مجلس می‌شود.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر