تیتر امروز

امین قاسمی نژاد در فهرست خرید پرسپولیس؟

در شرایطی که فرهاد مجیدی رسما اعلام کرده قاسمی نژاد در فهرست خرید استقلال حضور ندارد این بازیکن به باشگاه پرسپولیس متصل شده است.

کد خبر: ۱۰۶۲۱۹
۱۰:۵۷ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

امین قاسمی نژاد در فهرست خرید پرسپولیس؟

دیدارنیوز - داستان انتقال امین قاسمی نژاد مهاجم پدیده مشهد به استقلال از آن دست داستان‌های تکراری است که دست کم در یکی دو فصل اخیر بار‌ها مطرح شده، ولی هرگز عملی نشده است. قاسمی نژاد نیم فصل دوم فصل گذشته به طور جدی مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفت، ولی پدیده با این انتقال مخالفت کرد.

قاسمی نژاد که آن قدر استقلالی است که بعد از زدن گل عدد ۴ را با انگشتان دست نشان می‌دهد، در این فصل هم شایعه شد در فهرست خرید فرهاد مجیدی قرار دارد. از طرفی باشگاه پدیده هم اعلام کرد قاسمی نژاد مشکلی برای جدایی از پدیده ندارد. با این وجود، اما اتفاق جالب تری رخ داده و فرهاد مجیدی تصمیم گرفته به جای قاسمی نژاد سراغ خرید لوسیانو پریرا دیگر مهاجم پا به سن گذاشته لیگ ایران برود. مجیدی روز گذشته به طور رسمی اعلام کرد امین قاسمی نژاد در فهرست خریدش حضور ندارد.

البته قبل از اینکه مجیدی به طور رسمی از نخواستن قاسمی نژاد پرده بردارد شایعه شده بود که این مهاجم به باشگاه پرسپولیس متصل شده و یکی از گزینه‌های خرید یحیی گل محمدی است. البته این موضوع چندان ساده هم نیست، چون پرسپولیس در شرایطی به خرید قاسمی نژاد خیلی جدی فکر می‌کند که تکلیف ۲ مهاجم ایرانی که در فهرست گذاشته مشخص نشود. یحیی گل محمدی منتظر مشخص شدن مذاکره با سجاد شهباززاده است. اگر او به پرسپولیس بیاید پرونده بسته می‌شود. اگر شهباززاده نیاید، حامد پاکدل، مهاجم فصل پیش آلومینیوم گزینه بعدی گل محمدی است. سرانجام اگر این انتقال هم محقق نشد آن وقت شانس به امین قاسمی نژاد رو می‌کند تا پیراهن پرسپولیس را بپوشد. به این مورد باید نکته دیگری هم اضافه شود و آن اینکه، پرسپولیس همزمان به خرید مهاجم خارجی هم فکر می‌کند که خود این موضوع کار را از قبل برای قاسمی نژاد دشوارتر می‌کند.

منبع: فرارو
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر