تیتر امروز

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

حکم محکومیت سیف و عراقچی با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. برخی از رسانه‌ها با توجه به فقدان عناصر سه‌گانه جرم باید رآی برائت متهمین صادر می‌شد. گزارش حاضر به نقد و بررسی چنین نظراتی پرداخته است.

جزیره میون را تخلیه نکنید، پشیمان می‌شوید

عضو شورای عالی سیاسی یمن در واکنش به اشغالگری امارات در دهانه تنگه راهبردی باب المندب خطاب به این کشور گفت که اگردست از اشغالگری در این جزیره برندارد، همانند دیگر مناطق یمن به متجاوزان درس عبرت نشان داده می‌شود.

کد خبر: ۱۰۶۲۱۶
۱۰:۳۹ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

جزیره میون را تخلیه نکنید، پشیمان می‌شوید

دیدارنیوز - شورای عالی سیاسی یمن روز سه شنبه تاکید کرد که جزیره میون و نقش تاثیرگذار آن بر تنگه راهبردی باب المندب دلیل اول حضور رژیم صهیونیستی و امارات در این جزیره است.

جزایر راهبردی و استراتژیک یمن از حیث موقعیت جغرافیایی آنها و نزدیکی به باب المندب محل توجه و طمع‌ورزی های امارات، عربستان و رژیم صهیونیستی است.

«احمد الرهوی» در گفت‌وگو با شبکه المسیره گفت: آواره ساختن شهروندان از جزیره میون نقشه تسلط بر آبراهه بین المللی تحت حاکمیت یمن را آشکار می‌سازد، اما این موضوع هرگز پیش نخواهد رفت.

وی افزود: نتانیاهو در اوایل تجاوز ائتلاف سعودی از نگرانی‌های رژیم صهیونیستی در خصوص تنگه باب المندب گفته بود و در طی این سال‌ها، اقدام امارات در آواره کردن ساکنان جزیره و ساخت تاسیس نظامی در راستای اجرای دستورات آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

الرهوی تاکید کرد: دشمن متجاوز باید از آنچه در شرایط قبل برایش رخ داده درس عبرت بگیرد، زیرا ما ثابت کرده‌ایم که قدرتمان برای مقابله با موجودیت اشغالگران در خاک یمن چندین برابر چیزی است که می‌توانیم در میون نشان دهیم و برای این کار وارد عمل خواهیم شد.

منبع: آنا
برچسب ها: یمن
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر