تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

مدافع سایپا در نزدیکی استقلال

ابوالفضل جلالی مدافع سایپا که از استقلال پیشنهاد دارد به دنبال پیوستن به تیم آبی پوش تهرانی است.

کد خبر: ۱۰۶۲۰۸
۱۰:۱۹ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

مدافع سایپا در نزدیکی استقلال

دیدارنیوز - ابوالفضل جلالی اولین بازیکنی بود که نامش برای حضور در استقلال مطرح و گفته شد که این بازیکن هم برای استقلالی شدن به مدیران این باشگاه چراغ سبز نشان داده منتهی با توجه به آنکه باشگاه سایپا به راحتی رضایتنامه این بازیکن را صادر نمی‌کرد و گویا فقط حاضر به انتقال قرضی جدایی است، هنوز خبری از حضور مدافع نارنجی‌پوشان در باشگاه استقلال نشده است.

پیگیری‌ها می‌دهد که مشکل این بازیکن برای حضور در استقلال حل شده و او یکی دیگر از خریدهای تیم فرهاد مجیدی در فصل نقل و انتقالات خواهد بود.

استقلال با از دست دادن هروویه میلیچ و محمد نادری نیاز مبرمی به یک مدافع چپ دارد و جلالی – که سابقه دعوت به تیم ملی را دارد – گزینه اصلی مجیدی برای بازی در این منطقه از زمین است.

برچسب ها: استقلال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر