تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

نامه آژانس به ایران برای تداوم نظارت‌های هسته‌ای

خبرنگار روزنامه وال استریت ژورنال مدعی شد که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به تهران نامه‌ای نوشته و برای ایجاد دسترسی نظارتی به تاسیسات هسته‌ای ایران در تلاش است

کد خبر: ۱۰۶۱۵۲
۱۷:۳۰ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

نامه آژانس به ایران برای تداوم نظارت‌های هسته‌ای

دیدارنیوز - خبرنگار روزنامه وال استریت ژورنال مدعی شد که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به تهران نامه‌ای نوشته و برای ایجاد دسترسی نظارتی به تاسیسات هسته‌ای ایران در تلاش است.

لارنس نورمن خبرنگار روزنامه وال استریت ژورنال در صفحه توییترش نوشت: هفته گذشته به تاریخ ۲۴ آگوست به عنوان روز تعیین کننده مهمی اشاره کردم که در آن معلوم می‌شد آیا ایران به ذخیره تصاویر دوربین های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و دیگر اطلاعات نظارتی آژانس در تاسیسات اتمی خود به منظور تضمین عدم وجود هیچ‌گونه انحراف اتمی در مواد و تجهیزات در راستای مقاصد ممنوع ادامه می دهد یا نه.

نورمن در ادامه مدعی شد: متوجه شده ام که آژانس هفته پیش به ایران نامه نوشته است و به دنبال ایجاد دسترسی به تاسیسات[هسته ای] ایران در این هفته بوده است تا اطمینان یابد تجهیزات نظارتی همچنان فعالند. تا جایی که می دانم، ایران به نامه آژانس پاسخ نداده است. 

ادعای خبرنگار این روزنامه آمریکایی درباره نامه آژانس و عدم پاسخ گویی ایران در حالی مطرح می شود که این موضوع تاکنون از سوی مقامات رسمی مربوطه رد یا تایید نشده است. 

طبق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی بازرسان آژانش فعلا اجازه دسترسی به تاسیسات ایران و بازدید از آن ها را ندارند

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر