تیتر امروز

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...
خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!
فوتبال گیت (۲۶) + فایل صوتی

خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!

به عنوان مقدمه‌ای بر شروع لیگ برتر فوتبال ایران سجاد شجاعی در یادداشت‌های کوتاهی به مرور وضعیت تیم‌های مدعی در آستانه لیگ پرداخته است. فوتبال گیت این فصل با استقلال آغاز شده است!
کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!
نگاهی به دو ماجرای مختلف در مورد حضور اجتماعی زنان

کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!

پلیس از استخدام و به کار گیری کارآگاهان زن خبر داده است. همزمان گره عجیب راندن موتور سیکلت توسط زنان ایرانی باز نشده است. حالا سوال این جاست که آیا کارآگاهان زن ایرانی حق راندن موتور سیکلت دارند...

خبر خوش فوق‌العاده برای قرمزها

مدافع پیشین باشگاه پدیده که قرار بود روز گذشته با پرسپولیس قرارداد امضا کند، امروز راهی وارد باشگاه شد تا قراردادش را امضا کند.

کد خبر: ۱۰۶۱۲۱
۱۵:۱۳ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

یک خبر خوش فوق‌العاده برای قرمزها

دیدارنیوز - علی نعمتی، مدافع مدنظر تیم پرسپولیس که روز گذشته به دلیل خط خوردن برگه فسخ قرارداد خود نتوانست با این باشگاه قرارداد ببندد، امروز برای عقد قرارداد رسمی به باشگاه پرسپولیس آمد.

به نظر می‌رسد با توجه به اصلاح برگه فسخ قرارداد نعمتی، مدافع فصل گذشته پدیده مشکلی برای عقد قرارداد دو ساله با سرخ پوشان نخواهد داشت‌.


صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر