تیتر امروز

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...
خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!
فوتبال گیت (۲۶) + فایل صوتی

خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!

به عنوان مقدمه‌ای بر شروع لیگ برتر فوتبال ایران سجاد شجاعی در یادداشت‌های کوتاهی به مرور وضعیت تیم‌های مدعی در آستانه لیگ پرداخته است. فوتبال گیت این فصل با استقلال آغاز شده است!
کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!
نگاهی به دو ماجرای مختلف در مورد حضور اجتماعی زنان

کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!

پلیس از استخدام و به کار گیری کارآگاهان زن خبر داده است. همزمان گره عجیب راندن موتور سیکلت توسط زنان ایرانی باز نشده است. حالا سوال این جاست که آیا کارآگاهان زن ایرانی حق راندن موتور سیکلت دارند...

نیکزاد درباره لابی‌های پشت پرده قالیباف برای رای اعتماد: خبر نداریم

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس درباره وجود برخی جلسات برای رای اعتماد دادن به وزرا توسط قالیباف بی خبر است و گفت نمایندگان رای خود را دارند.

کد خبر: ۱۰۶۱۱۴
۱۴:۳۶ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

نیکزاد

دیدارنیوز - محمود احمدی بی غش در جلسه علنی نوبت صبح امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: ما نباید نماینده و نماینده تر داشته باشیم تا رویه مجلس و رئیس مجلس گذشته تکرار شود. سید ابراهیم رئیسی تعدادی از افراد که مورد وثوقش بوده را معرفی کرده است. دو حالت بیشتر ندارد یا با استدلال آنها را رد می کنیم و یا آنها را تایید می کنیم.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مدعی شد: محمدباقر قالیباف جلساتی را منعقد می کند و از بعضی افراد می خواهد که بعضی رای بیاورند و بعضی رای نیاورند. همه ما می توانیم مخالف یا موافق باشیم. این چه رویه ای است، اگر نمی خواهید نظرتان را صریح اعلام کنید، جلسه غیر علنی تشکیل دهید و استدلال کنید و بگویید به این چند نفر رای ندهید یا برعکس.

نماینده مردم شازند در مجلس گفت: ما باید با مردم صحبت کنیم. اینکه عده ای گلچین شوند، به آنها خط دهی شود که فلانی یا بهمانی بیفتد و یا فلانی رای اعتماد بگیرد روا نیست. همه نماینده ها اهل فهم هستند. لطفا این موضوع را مدیریت کنید.

سخنان محمود احمدی بی غش اعتراض چند نماینده، مخصوصا احمد امیرآبادی فراهانی را در بر داشت و باعث پاسخ علی نیکزاد که ریاست جلسه را بر عهده داشت شد.

نیکزاد گفت: ما از جلساتی که می فرمایید خبر نداریم. هیچ کسی نمی تواند در نظر نمایندگان تاثیر بگذارد. ممکن است نمایندگان به بسیاری از جلسات دعوت شوند اما نمایندگان فکر می کنند و هر کس رای خودش را دارد.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر