تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.
زالی درخواست کرد

سرمایه‌گذاری بانک‌ها در تولید و واردات واکسن کرونا

دکتر علیرضا زالی، فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران از بانک‌ها دعوت کرد تا در تولید واکسن داخلی کرونا و واردات آن سرمایه‌گذاری کنند.

کد خبر: ۱۰۶۰۸۰
۱۲:۲۸ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

سرمایه‌گذاری بانک‌ها در تهیه واکسن کرونا

دیدارنیوز ـ دکتر علیرضا زالی رئیس ستاد مقابله با کرونای استان تهران اظهار داشت: برخی از پلی فروم‌های داخلی تولید واکسن کرونا دارای دانش فنی خوبی هستند، اما زیرساخت‌های آنان نیاز به تقویت یا سرمایه گذاری دارد. به نظر می‌رسد که بانک‌ها می‌توانند در این موضوع وارد شوند.

او افزود: این مجموعه‌ها جزو واکسن‌سازان خوشنام کشور هستند و بانک‌ها می‌توانند در این حوزه هم وارد شوند تا تولیدکنندگان داخلی با کمترین نگرانی به دنبال تولید انبوه واکسن کرونا باشند.

زالی ادامه داد: برخی از بانک‌ها در واردات دارو‌ها و تجهیزات پزشکی کمک شایانی به کشور کردند و می‌توانند در زمینه واردات واکسن کرونا هم مداخله کنند.

وی افزود: در جلسه ستاد ملی مصوب شد دستگاه‌هایی که توان واردات واکسن را دارند، می‌توانند به این حوزه ورود پیدا کنند؛ لذا سیستم بانکی هم می‌تواند ورود کند.

رئیس ستاد مقابله با کرونای استان تهران با اشاره به اینکه سیستم بانکی می‌تواند در انجام تست‌های رایگان تشخیص بیماری کرونا مشارکت جدی تری کند، گفت: در حال حاضر تعدادی از بانک‌ها در این زمینه مشارکت دارند و تعدادی از تست‌های رایگان را در اختیار شبکه‌های بهداشتی قرار دادند که این روند می‌تواند شتاب بگیرد.

وی، بهترین مدل برای کاهش ازدحام در بانک‌ها را ایجاد فرهنگ بانکداری الکترونیک اعلام کرد و گفت: ما به ستاد ملی مقابله با کرونا پیشنهاد می‌کنیم که پخش پکیج ها، تیزر‌ها و هر نوع تبلیغات و آموزش را با حداقل تعرفه در دستور کار صدا و سیما قرار گیرد تا فرهنگ بانکداری الکترونیک در جامعه نهادینه شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: واکسن کرونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر