تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

پرسپولیس درباره شهریار مغانلو بیانیه صادر کرد

پس از آنکه شهریار مغانلو ستاره خط حمله پرسپولیس قرارداد قرضی‌اش با قرمزها به پایان رسیده است و نتوانست قرارداد خود را تمدید کند، پرسپولیس درباره او بیانیه صادر کرد.

کد خبر: ۱۰۶۰۳۵
۰۸:۵۹ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

پرسپولیس درباره شهریار مغانلو بیانیه صادر کرد

دیدارنیوز - چند روزی است که شایعه شده باشگاه موضوع جذب دائمی یا قرضی شهریار مغانلو را پیگیری نمی‌کند و این موضوع را به دست فراموشی سپرده است.

برای تنویر افکار عمومی، به عرض می‌رساند؛ مدیریت باشگاه پرسپولیس با ارسال دو نامه به باشگاه پرتغالی، درخواست‌های خود را عنوان کرد و همچنان در انتظار پاسخ نامه دوم هستیم.

در نامه اول، خطاب به مسئولان باشگاه سانتاکلارا نوشتیم قصد داریم شهریار مغانلو را به صورت دائمی یا قرضی جذب کنیم و برای این منظور، شما باید شرایط خود را اعلام کنید.

در نامه دوم، به صورت مشخص و مستقیم اعلام کردیم به دنبال جذب دائمی مغانلو هستیم و باشگاه سانتاکلارا باید تکلیف پرسپولیس را روشن کند.

در پاسخ به هر دو نامه، یکی از مسئولان این باشگاه در صفحه شخصی گفتگوی نوشتاری پیام گذاشت و نوشت:
در صورت علاقه به جذب مغانلو باید حداقل ۷۵۰ هزار یورو پول نقد بدهید!

رقمی که مشخصا برای کنار زدن پرسپولیس از مذاکرات عنوان شده بود. با این حال، پیگیری‌های باشگاه پرسپولیس ادامه دارد تا بتوانیم شرایط ادامه مذاکرات برای جذب مغانلو را از باشگاه سانتاکلارا دریافت کنیم.

اصول حرفه‌ای در دنیای فوتبال ایجاب می‌کند پاسخ نامه‌های رسمی از سوی یک باشگاه، متقابلا به صورت رسمی داده شود که هنوز این اتفاق رقم نخورده و همچنان در انتظار نامه باشگاه سانتاکلارای پرتغال هستیم.

باشگاه پرسپولیس در حالی راجع به جدایی مغانلو بیانیه نویسی کرد که این بازیکن در آستانه پیوستن به باشگاه سپاهان اصفهان قرار دارد. مدیران پرسپولیس به جای شفاف سازی درباره از دست دادن یک مهره تأثیرگذار دیگر همچون زمان جدایی احمد نورالهی اقدام به بیانیه نویسی کردند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر