تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

آشنایی با دیزنی پلاس

دیزنی+ یا دیزنی پلاس (Disney Plus) یک فناوری جدید معرفی شده توسط شرکت والت دیزنی در ۱۲ نوامبر سال ۲۰۱۹ است.

کد خبر: ۱۰۶۰۱۰
۱۷:۲۱ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

آشنایی با دیزنی پلاس

دیدارنیوز ـ دیزنی پلاس یک شبکه اینترنتی همانند نتفلیکس است که برای مشاهده فیلم‌ها و سریال‌ها و مستند‌های ساخته شده دیزنی و شرکت‌های زیرمجموعه آن فناوری و ساخته شده‌است.

در ۱۰ دسامبر ۲۰۱۹، دیزنی خبر داد که تنها در خانه را بازسازی، و از طریق سرویس دیزنی پلاس عرضه خواهد کرد. فیلمنامه تنها در خانه توسط دن مازر نوشته شده و استریتر سیدل آن را کارگردانی خواهد کرد و تاکنون آرکی یتس، الی کمپر و راب دلانی به عنوان بازیگران این پروژه سینمایی انتخاب شده‌اند.

دسترسی در کشور‌های مختلف

در ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ دیزنی پلاس برای اولین بار در ایالات متحده، کانادا و هلند، در ۱۹ نوامبر ۲۰۱۹ در استرالیا، نیوزلند و پورتوریکو و از مارس ۲۰۲۰ در انگلستان، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، آلمان، ایرلند و تعدادی دیگر از کشور‌های اروپای غربی راه اندازی شد. قرار است دیزنی پلاس در اکتبر ۲۰۲۰ در اروپای شرقی و آمریکای لاتین شروع به کار کند. در دسامبر ۲۰۱۹، اعلام شد که کانال پلاس توزیع کننده انحصاری دیزنی پلاس در فرانسه است.

آشنایی با دیزنی پلاس

برچسب ها: انیمیشن
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر