تیتر امروز

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۶)

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با دیدار برای رصد اخبار روزانه همراه باشید.
رکورد‌های جالب توپ طلا!
یک روز مانده تا اهدای «بالون دُر»

رکورد‌های جالب توپ طلا!

یکی از بزرگ‌ترین رویا‌های بازیکنان فوتبال در جهان به دست آوردن توپ طلا و عنوان بهترین بازیکن سال است. در فاصله کوتاهی تا معرفی بازیکن برتر امسال، نگاهی به رکورد‌های این جایزه انداخته‌ایم.

پرسپولیس اسدی را می‌خواهد یا آبشک را؟

باشگاه پرسپولیس به دنبال جانشینی برای احمد نورالهی ستاره خط میانی خود است. در این میان به نظر رضا اسدی گزینه اول کادر فنی پرسپولیس است هر چند محمد آبشک هم از این تیم دور نیست.

کد خبر: ۱۰۵۹۸۵
۱۵:۲۳ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

پرسپولیس

دیدارنیوز - رضا اسدی هافبک سابق سایپا و تراکتور یکی از اهداف اصلی پرسپولیس در نقل و انتقالات است که به احتمال فراوان در آینده‌ای نزدیک پرسپولیسی‌ خواهد شد.

این بازیکن در سه مقطع مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار داشت. درخشش او دو فصل قبل با پیراهن سایپا موجب شد تا این بازیکن مورد توجه تیم‌های مطرح قرار بگیرد اما این بازیکن همان زمان تصمیم گرفت به تبریز برود تا فوتبالش را در جمع قرمزپوشان تبریزی دنبال کند اما او در این تیم چندان موفق نبود و خیلی زود این تیم را ترک کرد. این بازیکن با وجود داشتن پیشنهاد از تیم های مطرح ایران به تیم‌ سن پولتن اتریش پیوست اما او به عنوان لژیونر هم نتوانست موفق عمل کند و در پایان، تیمش به عنوان تیم آخر به لیگ دسته دوم اتریش سقوط کرد.

با توجه به این موضوع اسدی بار دیگر در آستانه بازگشت به لیگ ایران قرار دارد. بلافاصله پس از اعلام خبر خداحافظی نوراللهی، اسدی به گزینه اول سرخپوشان تبدیل شد اما در کنار او گزینه دیگری مانند آبشک هم برای حضور در پرسپولیس اعلام امادگی کرده بود.

نکته جالب این بود که شنیده می شود اسدی به خیلی از تیم های دیگر لیگ از جمله استقلال هم پیشنهاد شده است اما تمایل خود بازیکن حضور در پرسپولیس است با این حال زمانی که او در حال بررسی پیشنهادات دیگر بود، محمد آبشک در باشگاه پرسپولیس برای مذاکره حاضر می شود و حتی او به پرسپولیس تخفیف می دهد تا در یک قدمی پرسپولیس قرار بگیرد.

با این حال گزینه نخست کادرفنی پرسپولیس برای خط هافبک اسدی است و در صورتی که با این بازیکن به توافق نرسند به سراغ آبشک خواهند رفت.

منبع: ایرنا
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر