تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.
با دستور نمکی

آغاز واکسیناسیون هنرمندان از امروز

وزیر بهداشت در نامه‌ای به معاون بهداشت خود تاکید کرد با همکاری صندوق حمایت از هنرمندان و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای واکسیناسیون هنرمندان اقدام شود.

کد خبر: ۱۰۵۹۶۷
۱۴:۰۷ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

نمکی و  واکسیناسیون هنرمندان

دیدارنیوز ـ به نقل از وبدا، دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه خطاب به دکتر علیرضا رییسی معاون بهداشت نوشته است: «پیرو ابلاغ اینجانب در نامه مورخ ۰۹/۰۵/۱۴۰۰ و مذاکرات اخیر، واکسیناسیون هنرمندان کشور به عنوان سرمایه‌های فرهنگی و اجتماعی که می‌توانند در این شرایط خاص جامعه متأثر از دوران طولانی کرونا با خلق آثاری فاخر و تأثیرگذار و تلطیف‌کننده روان مردم در تاب‌آوری اجتماعی نقش‌آفرینی کنند بسیار مهم است؛ لذا ضروری است در اسرع وقت با هماهنگی جناب آقای سیدزاده مدیرعامل محترم صندوق حمایت از هنرمندان که لیست کلیه عزیزان را در اختیار دارند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تقسیم هنرمندان عزیز ثبت‌نام شده در سراسر کشور بین دانشگاه‌های علوم پزشکی عملیات ثبت‌نام و انجام ایمن‌سازی این عزیزان علیه کوویدـ۱۹ را از همین امروز آغاز نمایید.»

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر