تیتر امروز

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!
از چشم جهان (۱۵)

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!

پانزدهیمن شماره «از چشم جهان» به مطلب روزنامه تایوان نیوز با عنوان «پیوستن ایران به سازمان همکاری های شانگهای چه معنایی دارد؟» اختصاص دارد که به بررسی ابعاد مختلف پیوستن ایران به سازمان شانگهای...

سپاهان بی سر و صدا ستاره‌های لیگ را درو می کند

در شرایطی که بازار نقل و انتقالات سرشار از حاشیه‌های خبری و سر و صداهاست تیم سپاهان در سکوت کامل تاکنون با ۳ ستاره لیگ توافق قطعی کرده است و ۲ بازیکن دیگر را هم در لیست خریدش دارد.

کد خبر: ۱۰۵۹۵۵
۱۳:۰۶ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

سپاهان

دیدارنیوز - در حالی که تمام تیم‌های فوتبال ایران در حال حاضر مشغول فعالیت رسمی در فصل نقل و انتقالات هستند، اما هنوز خبری رسمی درباره سپاهان منتشر نشده است.

با این وجود منابع خبری اعلام کردند که باشگاه سپاهان تا به امروز با ۳ بازیکن به صورت قطعی توافق کرده و دو بازیکن دیگر هم در فهرست خرید زردپوشان قرار دارند.

طبق شنیده‌ها، شهریار مغانلو، فرشاد احمدزاده و نیما میرزازاد سه بازیکنی هستند که قطعاً سپاهانی شدند و دو بازیکن استقلال هم با امضای قرارداد با این تیم فاصله ندارند.

سپاهانی‌ها درصدد هستند تا هر طور شده با سیدحسین حسینی و مسعود ریگی به توافق برسند تا این دو ستاره استقلال را برای فصل بعد به اصفهان بکشانند. در این خصوص احتمال جذب حسینی با وجود جدایی پیام نیازمند بسیار زیاد است.
هر چه هست در روز‌هایی که تیم‌های دیگر در شلوغی و سر و صدا مشغول جذب بازیکن هستند سپاهانی‌ها در سکوت کامل بازیکنان مدنظرشان را جذب می‌کنند.

منبع: نشان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر