تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

حضور مهدی قائدی در تمرینات شباب الاهلی + فیلم

بعد از فراز و نشیب‌های بسیار به نظر کار انتقال قائدی به شباب الاهلی تمام شده است و خبرها حکایت از حضور قائدی در تست‌های پزشکی و تمرینات الاهلی دارد.

کد خبر: ۱۰۵۹۰۲
۰۹:۳۶ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

مهدی قائدی  شباب الاهلی

دیدارنیوز - آینده مهدی قائدی مهاجم استقلال این روزها با آبی پوشان پایتخت مشخص نیست و حضور این بازیکن در دبی از هفته گذشته و مذاکراتش با شباب الاهلی حاشیه های زیادی داشت.

دو روز پیش فرهاد مجیدی سرمربی استقلال بعد از جلسه با احمد مددی مدیر عامل باشگاه اعلام کرد به او اطلاع دادند که فروش قائدی منتقی شده است.

اما اکنون از امارات اخبار جدیدی به گوش می رسد و به نظر می رسد باشگاه شباب الاهلی وارد فاز جدیدی از مذاکرات با باشگاه استقلال شده و می خواهد قرارداد قائدی را رسمی کند.
طبق گزارش‌های رسیده از امارات، قائدی در دو روز گذشته در تمرینات شباب الاهلی حضور پیدا کرده و در تست های پزشکی نیز حاضر شده است. در زیر می توانید فیلم حضور قائدی در تمرینات شباب الاهلی را مشاهده کنید:

پیگیری ها گویای این است که مهاجم استقلال روز گذشته قراردادش را به صورت رسمی با الشباب الاهلی امضا کرده و تمام کارهای تصویری بردای برای معارفه این بازیکن انجام شده و قرار است امروز(سه شنبه) به صورت رسمی این خبر اطلاع رسانی شود.

البته از قطر نیز امروز برخی از نشریات مدعی شدند باشگاه الغرافه قطر با هدایت استراماچونی سرمربی سابق استقلال دوباره مذاکراتش را با استقلال و مهدی قائدی از سرگرفته است.

الغرافه پیش از این نیز با باشگاه استقلال مذاکره کرده بود ولی به دلیل اختلاف مالی این مذاکرات به نتیجه نرسید. اما رسانه های قطر امروز مدعی هستند که باشگاه قطری هم دوباره وارد عمل شده تا این بازیکن را به خدمت بگیرد.

این طور که از شواهد بر می آید و اخباری که از امارات و قطر مخابره می شود مهدی قائدی در استقلال نمی ماند و به زودی به صورت رسمی تیم جدیدش مشخص خواهد شد.

منبع: طرفداری
برچسب ها: استقلال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر