تیتر امروز

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

دیو کرونا عقب نشینی کرده اما هنوز با قدرت پایداری می‌کند و همچنان ده‌ها نفر در روز قربانی می‌گیرد. همزمان سخن از بازگشایی مدارس است. این بازگشایی اگر مدبرانه نباشد، به تعطیلی زودهنگام خواهد انجامید!

قاسمی نژاد سرانجام امروز استقلالی می‌شود؟

مدت‌هاست که رسانه‌ها از علاقه استقلال به جذب امین قاسمی نژاد مهاجم تیم پدیده خبر می‌دهند. برخی شنیده‌ها حکایت از آن دارد که این امر احتمالا امروز محقق می‌شود.

کد خبر: ۱۰۵۸۹۸
۰۹:۲۵ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

قاسمی نژاد سرانجام امروز استقلالی می‌شود؟

دیدارنیوز - استقلال روز گذشته در بازار نقل و انتقالات طوفانی ظاهر شد؛ این تیم علاوه بر تمدید قرارداد چند بازیکن کلیدی اش، چند خرید جالب توجه هم داشت تا به طور جدی‌تر بازار را دنبال کند. البته همان طور که پیش‌تر عنوان شده بود فهرست خرید فرهاد مجیدی اسامی بیشتری دارد، بسیاری از هواداران منتظر هستند تا طی ساعات و روز‌های آینده بازیکنان بیشتری به استقلال بپیوندند.

یکی از این بازیکنان امین قاسمی نژاد مهاجم پدیده است؛ او دو سالی می‌شود مدنظر استقلال است و فصل پیش خیلی جدی، فرهاد مجیدی، خواستار حضورش در استقلال شد که در دقایق پایانی آن انتقال ناقص ماند. قاسمی نژاد که بار‌ها علاقه اش به استقلالی شدن را بروز داده حالا مشکلی برای پیوستن به این باشگاه ندارد.

اگرچه پیش از این عنوان شده بود که قاسمی نژاد در فهرست خرید استقلال قرار ندارد، ولی به تازگی از سوی رسانه نزدیک به باشگاه استقلال عنوان شده که این بازیکن همچنان گزینه فرهاد مجیدی در خط حمله است و اگر اتفاق خاصی نیفتند، همین امروز دوشنبه، قراردادش را با استقلال نهایی می‌کند.

منبع: فرارو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر