تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!

قاسمی نژاد سرانجام امروز استقلالی می‌شود؟

مدت‌هاست که رسانه‌ها از علاقه استقلال به جذب امین قاسمی نژاد مهاجم تیم پدیده خبر می‌دهند. برخی شنیده‌ها حکایت از آن دارد که این امر احتمالا امروز محقق می‌شود.

کد خبر: ۱۰۵۸۹۸
۰۹:۲۵ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

قاسمی نژاد سرانجام امروز استقلالی می‌شود؟

دیدارنیوز - استقلال روز گذشته در بازار نقل و انتقالات طوفانی ظاهر شد؛ این تیم علاوه بر تمدید قرارداد چند بازیکن کلیدی اش، چند خرید جالب توجه هم داشت تا به طور جدی‌تر بازار را دنبال کند. البته همان طور که پیش‌تر عنوان شده بود فهرست خرید فرهاد مجیدی اسامی بیشتری دارد، بسیاری از هواداران منتظر هستند تا طی ساعات و روز‌های آینده بازیکنان بیشتری به استقلال بپیوندند.

یکی از این بازیکنان امین قاسمی نژاد مهاجم پدیده است؛ او دو سالی می‌شود مدنظر استقلال است و فصل پیش خیلی جدی، فرهاد مجیدی، خواستار حضورش در استقلال شد که در دقایق پایانی آن انتقال ناقص ماند. قاسمی نژاد که بار‌ها علاقه اش به استقلالی شدن را بروز داده حالا مشکلی برای پیوستن به این باشگاه ندارد.

اگرچه پیش از این عنوان شده بود که قاسمی نژاد در فهرست خرید استقلال قرار ندارد، ولی به تازگی از سوی رسانه نزدیک به باشگاه استقلال عنوان شده که این بازیکن همچنان گزینه فرهاد مجیدی در خط حمله است و اگر اتفاق خاصی نیفتند، همین امروز دوشنبه، قراردادش را با استقلال نهایی می‌کند.

منبع: فرارو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر