تیتر امروز

فولاد یا سپاهان مقصد بعدی سید حسین حسینی

جدایی دروازه بان استقلال از این تیم گمانه زنی‌ها در مورد تیم بعدی وی را دامن زده است. گفته می‌شود که حسینی از فولاد و سپاهان پیشنهاد دارد.

کد خبر: ۱۰۵۸۹۶
۰۹:۲۰ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

فولاد یا سپاهان مقصد بعدی سید حسین حسینی

دیدارنیوز - سیدحسین حسینی که قراردادش با این تیم به پایان رسیده بود، بعد از کش و قوس‌های فراوان پیام خداحافظی از استقلال در اینستاگرامش منتشر کرد.

دروازه‌بان شماره یک آبی‌های پایتخت در لیگ بیستم دو سه روز قبل با مسئولان استقلال به مشکل خورد اما در نهایت بعد از مذاکرات نهایی برای ماندن به توافق رسید. با این حال اما صبح روز یکشنبه آبی‌ها علیرضا رضایی دروازه‌بان فصل گذشته پیکان را به خدمت گرفتند و رشید مظاهری نیز بعد از حضور در باشگاه استقلال اعلام کرد برای ماندن به توافق رسیده تا بشود جدایی حسینی را حدس زد.

در نهایت حسین حسینی با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش از هواداران استقلال خداحافظی کرد.
حسینی نوشت: هواداران عزیز خدا شاهد هست که من همه تلاشمو کردم برای موندن. ۴ روز پیش هم توافق کردیم ولی یهو همه چیز عوض شد...

او در ادامه آورده است: در این چند سال سعی کردم به تیمی که براش جنگیدم و خون دل خوردم پشت نکنم. تو همه شرایط برای پوشیدن شماره یک استقلال صبر کردم و تلاش کردم و همه چی رو به جون خریدم و تیمم رو نفروختم چون واقعا دوری از استقلال سخت بود برام ولی...

 پیام احساسی حسینی برای هواداران استقلال اینگونه تمام می‌شود: خوبی و بدی تو این ۷ سال دیدید، حلال کنید...
حسینی از فولاد و سپاهان با پیشنهاد جدی مواجه شده اما احتمال پیوستنش به سپاهان بیشتر است و به نظر می‌رسد به توافقات نهایی نیز دست یافته است.

برچسب ها: استقلال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر