تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

وعده واکسیناسیون وسیع کرونا در ایران از بهمن/ واکسن‌های داخلی چه زمانی به تولید انبوه می‌رسند؟

عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: آبان و آذر امسال در تامین واکسن کرونا به حد خوبی می‌رسیم و در بهمن می‌توانیم واکسیناسیون وسیع را با تولید داخل داشته باشیم.

کد خبر: ۱۰۵۷۷۹
۱۱:۰۴ - ۳۱ مرداد ۱۴۰۰

واکسیناسیون وسیع کرونا در ایران

دیدارنیوز ـ دکتر مصطفی قانعی عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار کرد: روند واکسیناسیون از شهریور ۱۴۰۰ در کشور شتاب می‌گیرد و واکسیناسیون در ایران به وضعیت بهتری خواهد رسید.

قانعی در این خصوص توضیح داد: تا پایان آذر ماه امسال هم در این زمینه وضعیت مطلوبی پیدا می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا روند تولید واکسن های ایرانی کرونا با کندی پیش می رود، گفت: تولیدکنندگان داخلی با روند مناسبی در حال طی کردن مراحل کارآزمایی بالینی و ساخت واکسن کرونا هستند تا عقب‌ماندگی در تولید واکسن را جبران کنیم.

قانعی با اشاره به اینکه اغلب واکسن های تولید داخل از اواخر شهریور وارد فاز صنعتی می شوند، ادامه داد: در آبان و آذر امسال در تامین واکسن به حد خوبی می رسیم و در بهمن ماه، می توانیم واکسیناسیون وسیع را با تولید داخل داشته باشیم. سال آینده هم انواع واکسن ایرانی کرونا در دسترس هموطنان خواهد بود.

عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا به تولید واکسن ایرانی کرونا اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از ۲ میلیون دوز واکسن ایرانی تحویل وزارت بهداشت شده است. اغلب این واکسن‌ها کوو ایران برکت و مقدار کمی از آن هم پاستوکووک است که اغلب آنها به مردم تزریق شده است.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی