تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

وعده واکسیناسیون وسیع کرونا در ایران از بهمن/ واکسن‌های داخلی چه زمانی به تولید انبوه می‌رسند؟

عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: آبان و آذر امسال در تامین واکسن کرونا به حد خوبی می‌رسیم و در بهمن می‌توانیم واکسیناسیون وسیع را با تولید داخل داشته باشیم.

کد خبر: ۱۰۵۷۷۹
۱۱:۰۴ - ۳۱ مرداد ۱۴۰۰

واکسیناسیون وسیع کرونا در ایران

دیدارنیوز ـ دکتر مصطفی قانعی عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار کرد: روند واکسیناسیون از شهریور ۱۴۰۰ در کشور شتاب می‌گیرد و واکسیناسیون در ایران به وضعیت بهتری خواهد رسید.

قانعی در این خصوص توضیح داد: تا پایان آذر ماه امسال هم در این زمینه وضعیت مطلوبی پیدا می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا روند تولید واکسن های ایرانی کرونا با کندی پیش می رود، گفت: تولیدکنندگان داخلی با روند مناسبی در حال طی کردن مراحل کارآزمایی بالینی و ساخت واکسن کرونا هستند تا عقب‌ماندگی در تولید واکسن را جبران کنیم.

قانعی با اشاره به اینکه اغلب واکسن های تولید داخل از اواخر شهریور وارد فاز صنعتی می شوند، ادامه داد: در آبان و آذر امسال در تامین واکسن به حد خوبی می رسیم و در بهمن ماه، می توانیم واکسیناسیون وسیع را با تولید داخل داشته باشیم. سال آینده هم انواع واکسن ایرانی کرونا در دسترس هموطنان خواهد بود.

عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا به تولید واکسن ایرانی کرونا اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از ۲ میلیون دوز واکسن ایرانی تحویل وزارت بهداشت شده است. اغلب این واکسن‌ها کوو ایران برکت و مقدار کمی از آن هم پاستوکووک است که اغلب آنها به مردم تزریق شده است.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی