تیتر امروز

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!
موج سرما در ایران ادامه دارد

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!

بی شک کلمات خشکسالی و ترسالی را زیاد شنیدید به ویژه در سال های اخیر که کل دنیا به ویژه در ایران با پدیده خشکسالی دست و پنجه نرم می کند و حالا بارش برف و باران برخی را خوشحال کرده و برخی را ناراحت.

بی‌توجهی به واکسیناسیون معتادان و بی‌خانمان‌ها؛ انتقاد شهرداری تهران از وزارت بهداشت

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از بی توجهی وزارت بهداشت نسبت به واکسیناسیون معتادان و افراد بی خانمان گلایه کرد.

کد خبر: ۱۰۵۶۸۷
۱۴:۴۹ - ۳۰ مرداد ۱۴۰۰

انتقاد شهرداری تهران از وزارت بهداشت

دیدارنیوز ـ سید مالک حسینی درباره آخرین وضعیت واکسیناسیون مددجویان و مددکاران سازمان رفاه شهر تهران گفت: متاسفانه وزارت بهداشت تاکنون در مورد واکسیناسیون مددجویان این سازمان که عمدتا از معتادان بی خانمان هستند اقدامی صورت نداده است.

وی با بیان این که شهرداری تهران با همکاری شرکت شهر سالم اقدام به واکسینه کردن مددکاران این سازمان کرده و از روز تاسوعا واکسیناسیون این افراد آغاز شده است، گفت:، اما برای واکسیناسیون معتادان و افراد بی خانمان هنوز برنامه ریزی صورت نگرفته است.

حسینی با بیان این که برای واکسیناسیون معتادان متجاهر و افراد بی خانمان مشکلاتی وجود دارد از جمله این که عمدتا این افراد اسناد هویتی ندارند، ادامه داد: همچنین مشکل حضور به موقع این افراد برای واکسیناسیون دو مرحله‌ای این افراد وجود دارد چرا که این افراد بی خانمان هستند و وزارت بهداشت باید پروتکلی برای این افراد تعیین کند.

وی افزود: وزارت بهداشت برنامه‌ای برای واکسیناسیون این افراد نداشته، اما به نظر می‌رسد با تغییر مدیریت بتوانیم برای واکسیناسیون این افراد امیدوار باشیم. / ایسنا

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر