تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

ماجرای سربازی که از داربست سقوط کرد

حسین پسر جوانی که در خدمت سربازی و پس از مراسم هفته دفاع مقدس از داربست سقوط کرد، در برنامه «ماه در می‌زند» به روایت قصه خود پرداخت.

کد خبر: ۱۰۵۲۷۲
۱۵:۳۰ - ۲۵ مرداد ۱۴۰۰

ماجرای سقوط سرباز از داربست

دیدارنیوز ـ «ماه در می‌زند» ویژه‌برنامه محرم و صفر شبکه دو، به کارگردانی و طراحی مریم نوابی‌نژاد در ادامه روایت‌هایش از مردم جامعه به سراغ سربازی رفت که حین کار از داربست سقوط کرد و به مدت سه ماه به کما رفت.

این پسر جوان که به همراه مادر، خواهر و شوهرخاله‌اش راویان این قسمت از برنامه «ماه در می‌زند» بودند به روایت این سقوط و اتفاقات تلخ و شیرین پس از آن پرداختند. حسین نعمانی در ۲۲ سالگی و حین خدمت سربازی در هفته دفاع مقدس در یک اتفاق تلخ از داربست سقوط کرد و به کما رفت.

حسین که در ابتدا و پس از سقوط از داربست تنها ۲ درصد هوشیاری داشته و پزشکان از او قطع امید کرده بودند، پس از ۹۷ روز به طور معجزه‌آسایی هوش می‌آید و تازه مشکلات و عوارض بعد از سقوط آغاز می‌شود. او شنوایی هر دو گوشش را از دست داده و باید با هزینه بالا عمل کاشت حلزون انجام بدهد. حسین از اتفاقات جراحی کاشت حلزون اینطور روایت می‌کند: باید یک سال از عمل‌هایی که در بیمارستان روی سر من انجام شده بود می‌گذشت تا عمل کاشت حلزون انجام شود؛ و درست همان روزی که جراحی انجام شد و من صدا‌ها را شنیدم پدرم از دنیا رفت.

او در این گفتگو از خواهرش هم گفت که با فروش طلاهایش کمک کرده تا حسین عمل کاشت حلزون انجام بدهد و قرار بوده پس از دریافت دیه این پول به خواهر حسین برگردد. اتفاقی که رخ نداده، چون در نهایت مبلغ چندانی به عنوان دیه تعلق نگرفته است.

«ماه در می‌زند» به تهیه‌کنندگی سیدجواد محسنی هرشب حوالی ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه روی آنتن شبکه دو می‌رود و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۲ پخش می‌شود.

برچسب ها: تلویزیون
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر