تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه یک متخصص به مردم

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

پیدا شدن پیکر بی‌جان یکی از مفقودان سیل کلیبر

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به مفقود شدن ۳ نفر در سیل عصر دیروز شهرستان کلیبر اعلام کرد: پیکر یکی از مفقودین این حادثه که نوجوانی ۱۲ ساله بود، پیدا شده است.

کد خبر: ۱۰۴۲۸۳
۱۴:۱۷ - ۱۸ مرداد ۱۴۰۰

سیل کلیبر و پیداشدن یکی از مفقودین

دیدارنیوز ـ محمدباقر هنربر مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی از مردم آذربایجان شرقی خواست هرگونه اطلاعات مربوط به حضور احتمالی نزدیکان و آشنایان‌شان در منطقه سیل‌زده کلیبر در قالب گردشگر یا مهمان را به این اداره کل با شماره تلفن ۰۴۱۳۵۲۶۳۸۲۸ یا فرمانداری شهرستان اطلاع دهند.

او افزود: عملیات تجسس برای یافتن ۲ مفقود دیگر این حادثه نیز در سطح گسترده ادامه دارد.

عصر دیروز یکشنبه در زمان بسیار کوتاهی، بارش ۷۰ میلیمتری باران در شهرستان کلیبر موجب وقوع سیل شد. سیل در چهار روستای این شهرستان شامل گوار، سهریق، عربشاه خان و چای کندی رخ داد و در این حادثه، خساراتی جدی به تاسیسات زیربنایی شامل خط انتقال گاز، برق و آب شرب وارد شد.

سیل ۱۱ دستگاه خودرو و تراکتور را با خود برد، ۲ دهنه پل آسیب جدی دید و بیش از ۲۰۰ رأس دام سبک و سنگین تلف شدند، باغ‌های حاشیه رودخانه سئلین چای و کلیبر چای نیز در این سیل خسارت دیدند.

گفتنی است خبرگزاری فارس، تعداد مفقودان سیل دیروز کلیبر را ۲ نفر اعلام کرده بود.

منبع: ایرنا
برچسب ها: هلال احمر
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر