تیتر امروز

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا
فوتبال گیت (۴۲)

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا

فوتبال گیت عنوان ستونی است به قلم سجاد شجاعی که به متن و حواشی مسابقات فوتبال باشگاهی در ایران می‌پردازد. در این قسمت او به استقبال هفته شانزدهم لیگ برتر رفته است.
آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۷) + فایل صوتی

آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی

رضا قنبری در سی و هفتمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به بازکاوی روابط تاریخی ترکیه و آلمان پرداخته است. روابطی با فراز و نشیب‌های سیاسی بسیار و البته رونق اقتصادی فراوان.

سامانه ثبت نام تسهیلات ودیعه اجاره مسکن به روزرسانی شد

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: مطابق با اطلاعیه وزارت راه و شهرسازی فرآیند به روزرسانی سامانه ثبت نام تسهیلات ودیعه اجاره مسکن انجام شده و امکان ثبت نام از ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ فراهم است.

کد خبر: ۱۰۴۲۸۰
۱۴:۱۰ - ۱۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ثبت نام تسهیلات ودیعه مسکن

دیدارنیوز ـ حسن کحال‌زاده با اعلام این خبر، اظهار کرد: افرادی که متقاضی بهره‌مندی از این تسهیلات هستند می‌توانند برای ثبت‌نام به آدرس اینترنتی https://tem.mrud.ir/ مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام در سامانه تسهیلات ودیعه اجاره مسکن تا پایان شهریور ۱۴۰۰ ادامه دارد، گفت: سقف این وام در کلانشهر اصفهان ۴۰ میلیون تومان و در سایر شهر‌ها ۲۵ میلیون تومان تعیین شده است.

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان خاطرنشان کرد: متقاضیان باید دارای اجاره‌نامه رسمی یا اجاره‌نامه ثبت شده در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات و دارای کد رهگیری، در شش ماهه اول سال ۱۴۰۰ باشند.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر